ESKİ İLAN [AÇIKLANDI] Gümrük Ticaret Bakanlığı [2017] Personel Alım İlanı

mr. sneijder

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Hocam güldürdünüz valla Ama şunu söyliyim benim niyetim o arkadaş ile tartışmak dalaşmak değil ben ve diger arkadaşlar düşüncesinin ne kadar bencilce olduğunu daha güzel dilekler de bulunmasını temenni ettikçe hala aynı şeyi savunuyor ve bizim duygularmza laf vuruyor. Ha hiçbirimiz elbette melek değiliz zaten kimsenin böyle bir iddiası da yok hepimiz bi amaç uğruna buraya yazıyoruz emek veriyoruz. Biraz başkaları için de iyi temenni de bulunsa emin ol etrafında daha güzel şeyler onu bulacaktır.
Aman boşver güzel kardeşim
Sitede o kadar çok boş beleş adam var ki
Bunları takarsak yaşam çekilmez olur
Gülün geçin

Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
Ekonometri
Ben ne zaman acıklanacağını merak ediyorum diğer alımdaki arkadaşlar 6 ay bekledi bizi de o kadar bekletmezler inşAllah önlisans 76 kişi hala bekliyor az kişi olunca daha mı çok bekletiyorlar yoksa onlarda icerden haber alanlar oluyordu daha aktifti forum bizde pek kimse yok

Eymen24

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Aman boşver güzel kardeşim
Sitede o kadar çok boş beleş adam var ki
Bunları takarsak yaşam çekilmez olur
Gülün geçin
Aynen kardeşim zaten o kadar zorluklar yaşıyoruz bi de bunu eklemek hiç istemiyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah sonuçlar erkenden Açıklanır burda sevinçli haberleri paylaşırız

knuthamsun

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Sosyal Bilimler Ünv.
Bölüm
Ekonomi
Açıklanmadan mı başlamış hocam bekletecekler o zaman yine

snmsbln

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Bilecik Şeyh Edebali Ünv.
Bölüm
İşletme
Önce güvenlik soruşturması yapılıp sonra liste yayınlanacakmış. Çok kısa sürede açıklanmaz sanıyorum. En iyi ihtimalle martı bulur gibi hatta sordum martı bulur mu diye şuan bizim yapacağımız bişey yok güvenlik soruşturmalarını bekliyoruz dedi Mart en iyi ihtimal gibi duruyor inşallah daha fazla uzamaz.

Eymen24

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Önce güvenlik soruşturması yapılıp sonra liste yayınlanacakmış. Çok kısa sürede açıklanmaz sanıyorum. En iyi ihtimalle martı bulur gibi hatta sordum martı bulur mu diye şuan bizim yapacağımız bişey yok güvenlik soruşturmalarını bekliyoruz dedi Mart en iyi ihtimal gibi duruyor inşallah daha fazla uzamaz.
Hocam iyi yapmışsınz arayarak ben bu kadar erken güvenlik soruşturması başlayacaklarını düşünmüyordum. Artık o kadar alıştık ki her sınavın geç açıklanmasina. Mülakat esnasında beklerken görevli memur da nisan ayında eğitimin başlatılacagi bilgisini aldık dedi ve en gec Mart içinde sonuçların açıklanacagini belirtti inşallah dediği gibi olur

snmsbln

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Bölüm
İşletme
Hocam iyi yapmışsınz arayarak ben bu kadar erken güvenlik soruşturması başlayacaklarını düşünmüyordum. Artık o kadar alıştık ki her sınavın geç açıklanmasina. Mülakat esnasında beklerken görevli memur da nisan ayında eğitimin başlatılacagi bilgisini aldık dedi ve en gec Mart içinde sonuçların açıklanacagini belirtti inşallah dediği gibi olur
Ben de aslında sadece merakımdan aradım bir cevap alabileceğimi düşünmüyordum ama güvenlik soruşturmaları hemen başlatılmış. İnşallah çok uzamaz.

Eymen24

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ben de aslında sadece merakımdan aradım bir cevap alabileceğimi düşünmüyordum ama güvenlik soruşturmaları hemen başlatılmış. İnşallah çok uzamaz.[/QUOTE
Ben de aslında sadece merakımdan aradım bir cevap alabileceğimi düşünmüyordum ama güvenlik soruşturmaları hemen başlatılmış. İnşallah çok uzamaz.
Inşallah hocam. Allah burada olumlu sonuçları da paylaşmayı nasip etsin

snmsbln

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Bölüm
İşletme
Hocam çok iyi yapmışsınız 6 ay sürmeyeceğine bir umut oldu inşAllah 6 ay sürmez en geç mart sonu acıklansın
Konuştuğum görevli süre için çok olumlu konuşmadı hocam ama ben çok uzun süreceğini düşünmüyorum. Bütün iş güvenlik soruşturmalarının erken tamamlanmasına bağlı.

Eymen24

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Konuştuğum görevli süre için çok olumlu konuşmadı hocam ama ben çok uzun süreceğini düşünmüyorum. Bütün iş güvenlik soruşturmalarının erken tamamlanmasına bağlı.
Hocam güvenlik soruşturmasında mahalleye gelip komşulara soru sorulur mu? Ki bence çok saçma hadi sizin iyi anlaşamadğnz bi komşunuz ise ne olacak :p

grnmz

Yeni Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bölüm
Siyaset Bilimi
daha önce jandarma da görev yaptım güvenlik soruşturmaları en az 3 ay sürecektir. Bu da en iyi ihtimal maalesef memlekette ki bazı işler ağır ilerliyor . Mayıs ayından önce açıklanacağını düşünmüyorum umarım yanılırım. zira beklemek berbat birşey

snmsbln

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Bölüm
İşletme
Hocam güvenlik soruşturmasında mahalleye gelip komşulara soru sorulur mu? Ki bence çok saçma hadi sizin iyi anlaşamadğnz bi komşunuz ise ne olacak :p
Benim bildiğim geliyorlar doğru adreste yaşayıp yaşamadığınız teyit ediliyor bir de çevrede nasıl biliniyorsunuz bir kavga vs bişey var mı diye. Saçma ama prosedür bu demekki

snmsbln

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Bölüm
İşletme
daha önce jandarma da görev yaptım güvenlik soruşturmaları en az 3 ay sürecektir. Bu da en iyi ihtimal maalesef memlekette ki bazı işler ağır ilerliyor . Mayıs ayından önce açıklanacağını düşünmüyorum umarım yanılırım. zira beklemek berbat birşey
Ben de çok çabuk olacağını düşünmüyorum ama Mayıs çok geç değil mi hocam şuan hızlandıracaklarını söylemişlerdi. Hem kurum hem de insanlar mağdur oluyor böyle malesef. İnşallah o kadar uzamaz.

atom

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
güvenlik soruşturması kriterleri ne?? nelere bakarlar acaba?bileniniz var mı

Eymen24

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ben de çok çabuk olacağını düşünmüyorum ama Mayıs çok geç değil mi hocam şuan hızlandıracaklarını söylemişlerdi. Hem kurum hem de insanlar mağdur oluyor böyle malesef. İnşallah o kadar uzamaz.
Hocam ben mi yanlış duydum 4 ocakta mülakat a giren arkadaşlar memurun söylediğine şahit olmuştur yani inşallah uzamaz Mart içinde sonuçlar açıklanır ki emniyet bu sayıda gs ni istese bi ayda bitirir bu kadar bizi bekletmelerini anlamıyorum. ...