ESKİ İLAN [AÇIKLANDI] Gümrük Ticaret Bakanlığı [2017] Personel Alım İlanı

Belis sare

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Bursa Orhangazi Ünv.
Bölüm
Maliye
Luffy hocam ne zaman açıklanacağını söylemişti arkadaşlar

oaydin91

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Diğer
Hafta sonu da mesai olduğu doğru mu muhafaza için?

Eymen24

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Luffy hocam ne zaman açıklanacağını söylemişti arkadaşlar
Hocam Luffy arkadaşımızın şahsen gtb dan öğrendiği bilgi değil o. Kendisi de o zaman buna açıklık getirdi sendikanın ona verdiği bilgiye göre en gec Mart ın ikinci haftası dedi. Ve açıklanmaz ise beni suçlamayın diye de belirtti haklı olarak

oaydin91

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Diğer
Bence önümüzdeki hafta belli olacak ya

Belis sare

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Bursa Orhangazi Ünv.
Bölüm
Maliye
Hocam Luffy arkadaşımızın şahsen gtb dan öğrendiği bilgi değil o. Kendisi de o zaman buna açıklık getirdi sendikanın ona verdiği bilgiye göre en gec Mart ın ikinci haftası dedi. Ve açıklanmaz ise beni suçlamayın diye de belirtti haklı olarak
Yok yok hatırladım beninsuclamayin dediğini de bakan bile bilemedigecen alimda luffy i neden suclayalim . Ben sadece tahmin ne zamandi diye merak ettim

entermen

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Diğer
Geçmiyor günler. Ve geçen günlerde insanı maalesef ki umutsuzlaştırıyor :(

entermen

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Diğer
Sana sonuna kadar katılıyorum. Yol çizemiyorun resmen kendini sadece gümrüğe adapte ediyorsun. Planların ve programlarının tümü o yönde. Olmadığını düşünmek istemiyorum çünkü bunu kaldıramayacağım. Benim için bir yıkım olur.

Selo

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adana Bilim ve Teknoloji Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Malesef çaresizce bekliyoruz hepimiz kimse bilmiyor keşke bir gün verseler o günü beklesek her gün umut etmezdik

Yusaysel

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaslar aslinda her sey ortada da...6 ila 9 ay arasinda aciklanacagi belli de...biz bu durumu kabullenmiyoruz. :(

Yusaysel

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ruyamda martin 11-12-13'u gibi aciklanacak diyor bi ak sakalli dede
Bu uc gunden birinde acklanmasini bekle dedi
Bakalim orjinal ak sakalli dede miymis korsan mu
Benim aksakalli dedenin dedigine gore haftaya pazartesi veya sali aciklanmali. 11 i pazara denk geliyo neyse onu da yasliligina veriyorum:) hadi dedecim gorelim seni...

Selo

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adana Bilim ve Teknoloji Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hocam aslında belki erken beklemezdik hepimiz ordaki görevli oyle demeseydi

entermen

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Diğer
Ben en son gün girdim mülakata ama hiç öyle şeyler diyen olmadı. Hatta temkinli bir şekilde ordakilerden birisi konuşmamamızı söylediler falan dedi. Hatta sizin siteniz iibfliler e yazıyorlarmış o yüzden bir şey diyemiyoruz dedi.

Son düzenleme:

Eymen24

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ben en son gün girdim mülakata ama hiç öyle şeyler diyen olmadı. Hatta temkinli bir şekilde ordakilerden birisi konuşmamamızı söylediler falan dedi. Hatta sizin siteniz iibfliler e yazıyorlarmış o yüzden bir şey diyemiyoruz dedi.
Hocam siz son girdiğiniz için size bişey dememişler evet o sıkıntı olmuş komisyon duymuş. Ama benim girdiğim gün ki bicok arkadaş da aynı şeyi söylüyor ordaki memur bize en gec Mart da açıklanağını ve nisan da eğitim olacağını belirti muhafaza için yakın dövüş eğitimi savunmayla ilgili bişey tam onu hatrlamyorum. Ayrıca son dört gün kala 180 küsür kişinin muhafaza mülakatina gelmediğini belirtti ben bu kişinin ard niyetli bi açıklama da bulunduğunu sanmıyorum veya neden bulunsun diye de düşünebiliriz ne kaybetcek veya ne kazanacak bu açıklamayı bize yapmakla

Belis sare

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Bursa Orhangazi Ünv.
Bölüm
Maliye
Hocam siz son girdiğiniz için size bişey dememişler evet o sıkıntı olmuş komisyon duymuş. Ama benim girdiğim gün ki bicok arkadaş da aynı şeyi söylüyor ordaki memur bize en gec Mart da açıklanağını ve nisan da eğitim olacağını belirti muhafaza için yakın dövüş eğitimi savunmayla ilgili bişey tam onu hatrlamyorum. Ayrıca son dört gün kala 180 küsür kişinin muhafaza mülakatina gelmediğini belirtti ben bu kişinin ard niyetli bi açıklama da bulunduğunu sanmıyorum veya neden bulunsun diye de düşünebiliriz ne kaybetcek veya ne kazanacak bu açıklamayı bize yapmakla
Arkadaslar bence umutlanmayalım artık ya 16 mart da aciklanmazsa kendimizi yipratiyoruz su halimizr bak bakan bile yanıldı öyle düşünelim 16 sindan sonra aciklanmazsa gene ders calisirim umuduyla gelip ders calisamadim evde