ESKİ İLAN [AÇIKLANDI] Gümrük Ticaret Bakanlığı [2017] Personel Alım İlanı

Eymen24

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaslar bence umutlanmayalım artık ya 16 mart da aciklanmazsa kendimizi yipratiyoruz su halimizr bak bakan bile yanıldı öyle düşünelim 16 sindan sonra aciklanmazsa gene ders calisirim umuduyla gelip ders calisamadim evde
Arkadaşım bende umutlanmak istemiyorum çok kaptırdık kendimizi hergün gtb ve siteyi takip ediyoruz kpss ye motivasyonumuzu bozdu artık. Ama bende 16 snda açıklanmaz ise gerçekten bidaha takip etmeyeceğim ne zaman açıklanırsa o zaman öğrenirim bi şekilde. Ruh sağlığımı bozdu gerçekten

Belis sare

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Bursa Orhangazi Ünv.
Bölüm
Maliye
Arkadaşım bende umutlanmak istemiyorum çok kaptırdık kendimizi hergün gtb ve siteyi takip ediyoruz kpss ye motivasyonumuzu bozdu artık. Ama bende 16 snda açıklanmaz ise gerçekten bidaha takip etmeyeceğim ne zaman açıklanırsa o zaman öğrenirim bi şekilde. Ruh sağlığımı bozdu gerçekten
Benim de bozdu büyük sabır ya kazanamazsam cv me eklicem gümrük mülakatlarına büyük sabır gösterdim aciklanmasini beklerken

Yusaysel

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Benim de bozdu büyük sabır ya kazanamazsam cv me eklicem gümrük mülakatlarına büyük sabır gösterdim aciklanmasini beklerken
Dua ediyorum artik ya simdi mulakatina girmis oldugum gumrugu kazaniyim ya da baska yeri de bi daha girmem gerekmesin su gumruk mulakatina.tek kelimeyle illallah dedirttiler.

Eymen24

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Dua ediyorum artik ya simdi mulakatina girmis oldugum gumrugu kazaniyim ya da baska yeri de bi daha girmem gerekmesin su gumruk mulakatina.tek kelimeyle illallah dedirttiler.
Valla ya al benden de o kadar arkadaşım. Kazanıp kazanmaycağmızı da bilmiyoruz Allahm tez vakitte hayırlısıyla açıklanıp yolumuza bakmamızı sağlasın

manisalı

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Yüzüncü Yıl Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
16 mart olmazsa 6 nisan diyorum...hesap yaptım :):p:cool:

Selo

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adana Bilim ve Teknoloji Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaslar bakan bugün saat 13.00 da tgrt haber de olacak canli yayin konuğu onlardan rica edelim mi

entermen

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Diğer
Arkadaslar bakan bugün saat 13.00 da tgrt haber de olacak canli yayin konuğu onlardan rica edelim mi
Kesinlikle bununla ilgili bir soru yöneltilmeli. Benim twitter hesabım yok ama yayına birşekilde bu soruyu ulaştırmalıyız arkadaşlar
En azından bir açıklama yapar. Ne kadar verimli olur bilemem ama biraz içimizi rahatlatsa yeterli.

Selo

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaslar ben gtb ankara ofisini aradm batuhan yasarin asistanina yonlendirdiler 2017 /2 mulakat sonuclari ne zaman aciklanacak kendisine yonlendire bilir misiniz dedim ilgileneceklerini soylediler sizlerde ararsaniz daha etkili olur

Selo

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Bölüm
Kamu Yönetimi
Tgrt ofis pardon arkadaslar gtb yazmisim

Belis sare

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Bursa Orhangazi Ünv.
Bölüm
Maliye
Bende aradim işteyim izleyemiyorum izleyenler yazabilir mi

Yusaysel

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Spiker sordu mu arkadaslar sonradan acabildim kanali... sormayacak gibi duruyo. Gecen sefer bakan yanildigi icin simdi tekrar sordurmuyo mu acaba...

manisalı

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Yüzüncü Yıl Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
sormadı arkadaşlar maalesef...

Yusaysel

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Sormadi program bitti. Ben acmadan once sordu mu acaba yaaa..

Selo

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yok ben başından sonuna izledim sormadi malesef

entermen

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Diğer
Bende izledim işyerinde olmama rağmen telden izledim. Fakat sormadı:mad: Bir ara istihdam konusu açılınca spiker sorar diye umdum ama sormadılar. Programdan da bir şey anlamadım zaten.

rk43

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Sağlık Yönetimi
Arkadaşlar twitter çiftlik bank diye yıkılıyodu sordu gündemde yemek kartları var sordu biz pasif kaldık twitterde yazan yoktu