ESKİ İLAN [AÇIKLANDI] Gümrük Ticaret Bakanlığı [2017] Personel Alım İlanı

Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
Diğer
Raportör olarak Ankara’da çalışan bir arkadaş bakanlığa işi için uğradığında sonuçları sormuş bir iki haftaya açıklanacak demişler ben Mart 16 dan umutluyum
Oooooo umut, alırım bi dal ;D;D;D

iibf_123

Yeni Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Yıldız Teknik Ünv.
Bölüm
İktisat
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle hepinizin hakkında hayırlısı olsun. Bizler de sizin bu beklediğiniz süreci yaşadık, 2016/2 ataması ile kuruma atandık. Merak ettiğiniz sorular varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

knuthamsun

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Sosyal Bilimler Ünv.
Bölüm
Ekonomi
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle hepinizin hakkında hayırlısı olsun. Bizler de sizin bu beklediğiniz süreci yaşadık, 2016/2 ataması ile kuruma atandık. Merak ettiğiniz sorular varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım
Hocam bende o alımda elendim ama bunda umutluyum sormak istediğim kura çekiminde eş durumundan faydalanabiliyor muyum eşim 1.5 yıldır özel bir şirkette çalışıyo onun yanına atanabilir miyim taşra memur için girdim mülakata bu arada

iibf_123

Yeni Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Yıldız Teknik Ünv.
Bölüm
İktisat
Hocam bende o alımda elendim ama bunda umutluyum sormak istediğim kura çekiminde eş durumundan faydalanabiliyor muyum eşim 1.5 yıldır özel bir şirkette çalışıyo onun yanına atanabilir miyim taşra memur için girdim mülakata bu arada
Hocam eş durumundan kuraya dahil olmayan arkadaşlar oldu. Ama eş durumu kabul edilmeyip de doğuya giden arkadaşlar da oldu. O konu biraz muallak. Ama kurada olmazsa bir sonraki tayin döneminde dilekçe vererek yeniden şansınızı deneyebilrsiniz

Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
es durumundaki Muallak neye göre değişiyor bilginiz var mı kime gider kimi neden ayrı kalıyor eşinden

manisalı

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Yüzüncü Yıl Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Hocam öncelikle hayırlı olsun...Sormak istediğim şu mesai saatleri nasıl bir de genel olarak memnun musunuz? bu arada ben muhafaza olarak girdim mülakata...

Pablito

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar bende bi duyum aldım. Gtb suan son aldigi muhafaza merularina egitim veriyor. Egitimde bulunan bi tanidigim var. Ona bizim mulakat sonuclarinin 23 unden sonra aciklanacigini soylemisler. Kim solemis niye solenis ne kadar dogrudur bilmem.Paylasmak istedim sizinle.

entermen

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Diğer
Arkadaşlar bende bi duyum aldım. Gtb suan son aldigi muhafaza merularina egitim veriyor. Egitimde bulunan bi tanidigim var. Ona bizim mulakat sonuclarinin 23 unden sonra aciklanacigini soylemisler. Kim solemis niye solenis ne kadar dogrudur bilmem.Paylasmak istedim sizinle.
Şu an çalışan arkadaşlara da sormak gerek. Eğitimde olanlar var mı? Bu arada bugün cuma bir umut yine bekliyoruz:rolleyes:

Eğitim
Lisans
Üni
Dicle Ünv.
Bölüm
Diğer
Gümrük bakanlığınin sitesine giriş yapılmıyor. Girebilen var mi?

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
Maliye
Arkadaşlar hepimiz bir olalım twitter etkinliği yapalım sesimizi duyurmaya çalışalım belki bi umut ışığı çıkar

entermen

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Diğer
Arkadaşlar yeni bir ilan çıkmış bakanlıkta. Memurlarda gördüm şimdi. Gümrük olayları tekrarlıyor yine. Birini daha açıklanmadan diğerini yapıyor. Ilana baktığımda sözlü sınav tarihi nisan sonu. Bu durumda sistem aynı ise bizim mülakat sonuçları mayısta açıklanacak. :agla::agla:

Belis sare

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Bursa Orhangazi Ünv.
Bölüm
Maliye
Haftaya ve sonraki hafta umutluyum diger türlü hazirana kalır umutlarım neyse garanti olsun arkdaslae ben caliscam kpss ye seneye ilan cikarsa basvururuz pes etmeyin :agla:

manisalı

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Yüzüncü Yıl Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
bu ay açıklanacağına dair 3 farklı kişi 3 farklı kaynaktan duyum aldı...bu ay açıklanır bence de...en kötü ihtimal nisanın ilk haftası diyorum ben...

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
dpb.de az önce gördüm gümrük 40 kişilik memur alıyrmuş arkadaşlar haberi olan var mı ?daha bizim sonuçlar açıklanmadan 26 martta başvurular başlıyo.

oaydin91

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Diğer
Bizim alımın açıklanması Haziran’ı bulacak anlaşılan ya. Geçen seneki aralık alımı haziranda açıklanmış ağustosta kura olmuş. Göreve Ağustos’ta başlamışlar bu ay sonunda da aday memur eğitimi olacakmış.

Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
Diğer
her gün bir resim paylaş sayfasından. ilerde lazım olur :koptum::koptum::koptum:

Screenshot_2017-02-20-15-29-41.png

Belis sare

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Bursa Orhangazi Ünv.
Bölüm
Maliye
Beni o 40 kişilik alım heyecanlandırdı sanki açıklanacak gibi arkdaslar ama.kalkip da bizim guvenlik sorusturmamiz taseronlar yüzünden aksarsa vay halimize biliyosunuz en gec onlara nisanda kadro verilecek vede mülakatları baslayacak sanirim onunuzdeki hafta

entermen

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Diğer
Beni o 40 kişilik alım heyecanlandırdı sanki açıklanacak gibi arkdaslar ama.kalkip da bizim guvenlik sorusturmamiz taseronlar yüzünden aksarsa vay halimize biliyosunuz en gec onlara nisanda kadro verilecek vede mülakatları baslayacak sanirim onunuzdeki hafta
Mülakatlar başladı hatta 2 hafta falan oluyor. Güvenlik soruşturmaları bitti taşeronların. Nisanda kadro için son tarih. Artık bu gümrüğe bir engel olmasa gerek. Ben artık haziran diye düşünmeye başladım. O zamana kadar da kazanamadım diye umutsuzluktan ölmem inşallah.