ESKİ İLAN [AÇIKLANDI] Gümrük Ticaret Bakanlığı [2017] Personel Alım İlanı

Belis sare

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Bursa Orhangazi Ünv.
Bölüm
Maliye
Mülakatlar başladı hatta 2 hafta falan oluyor. Güvenlik soruşturmaları bitti taşeronların. Nisanda kadro için son tarih. Artık bu gümrüğe bir engel olmasa gerek. Ben artık haziran diye düşünmeye başladım. O zamana kadar da kazanamadım diye umutsuzluktan ölmem inşallah.
Bende marttan kesinlikle umutlu değilimen iyi ihtimal haziran gözüküyo ne Yazık ki

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
bu haftadan umutluyum ben en kötü mart ayı bitene kadar umutluyum yoksa yine hazirana kalır bencede..çünkü ben dahil 3-5 kişi mart diye haber aldık bakalım hakkmzda hayırlısı..

Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
İşletme
İnşallah açıklanır hepimizin kafası rahatlar

Belis sare

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Bursa Orhangazi Ünv.
Bölüm
Maliye
bu haftadan umutluyum ben en kötü mart ayı bitene kadar umutluyum yoksa yine hazirana kalır bencede..çünkü ben dahil 3-5 kişi mart diye haber aldık bakalım hakkmzda hayırlısı..
Size diyenler martin ikinci haftasi mi dediler bakan bile yanıldı hic umudum yok artik

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
Size diyenler martin ikinci haftasi mi dediler bakan bile yanıldı hic umudum yok artik
walla en geç martın ikinci haftası denmişti hadi ben onu gevşetiyom martın sonuna kadr beklrm yoksa daha bende umudumu keser ne birini ararım ne yazarım ne açklnmsını beklerm:D:D

Belis sare

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Bursa Orhangazi Ünv.
Bölüm
Maliye
walla en geç martın ikinci haftası denmişti hadi ben onu gevşetiyom martın sonuna kadr beklrm yoksa daha bende umudumu keser ne birini ararım ne yazarım ne açklnmsını beklerm:D:D
Yok yok bekleme açıklanmaz yıpratıyoruz sadece kendimizi

Eğitim
Lisans
Üni
Dicle Ünv.
Bölüm
Diğer
Geçen yılki mülakatta da böyle duyum alanlar çoktu. Bayağı umutlaniyorduk. Sonra haziran da açıklandı. Bence fazla umutlanmayalim. kendimizi hazirana hazırlayalım. Erken aciklansada ne ala...

Blackangelll

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Geçen yıl bizim gibi böyle sabırla bekleyen sonunda olmayınca ne kadar çok üzülen arkadaş oldu şimdi bakıyorum da onlar ne kadar haklılar. Her gün bir umutla gir bu siteye bekle olmayınca Allah muhafaza insan kötü oluyor kesinlikle bu kadar geç aciklamamalari gerek ne kadar geç açıklarsa insan üzerinde etkisi çok olur yetkili bir abimiz de çıkmıyor demiyor ki kardeşim butarihte aciklayacagiz bir tarih verilse böyle olmaz. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin tez zamanda açıklanır insallah

entermen

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Diğer
https://www.instagram.com/fislam53/
Arkadaşlar instagram hesabı da bu. Hesabı da aktif kullanıyor buradan mesaj gönderebiliriz. Hepimiz ortak bir metin hazırlayıp kendisine gönderirsek belki bir dönüş olur. Bilmiyorum

Yusaysel

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ruyamda martin 11-12-13'u gibi aciklanacak diyor bi ak sakalli dede
Bu uc gunden birinde acklanmasini bekle dedi
Bakalim orjinal ak sakalli dede miymis korsan mu
Zamanenin aksakalli dedesine de guvenilmiyor..bugun de ses seda yok.. daha da mayisin sonuna kadar aciklanmasini beklemeyecem ben. Isterse ruyamda agziyla kus tutan aksakalli dede girip yarin aciklanacak desin inanmam artikin...

manisalı

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Yüzüncü Yıl Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Zamanenin aksakalli dedesine de guvenilmiyor..bugun de ses seda yok.. daha da mayisin sonuna kadar aciklanmasini beklemeyecem ben. Isterse ruyamda agziyla kus tutan aksakalli dede girip yarin aciklanacak desin inanmam artikin...
Leyla ile Mecnunda bi çakma sakallı dede vardı... senin ki oymuş galiba :D:D:D

Belis sare

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Bursa Orhangazi Ünv.
Bölüm
Maliye
cumayı biumut beklicem aciklanmzsa kesinlikle haziran artık :aglyrmngaa::agla:

Serencam

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Bu süreci geçen sene ben de çok yaşamıştım sürekli takip ediyorduk bakanı vs herkesin bir duyumu olurdu felan ama bilmem kaç ay bekledik o yüzden burda yazılanlara sadece bakıp geçiyorum umarım sürpriz olur da siz aynı şeyleri yaşamzsınız:)