ESKİ İLAN [AÇIKLANDI] Gümrük Ticaret Bakanlığı [2017] Personel Alım İlanı

cihan şayir

KAFKAS KARTALI
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Maliye
Hocam şefim haburda görev yapmış. İş yoğunluğu var ama 5.bölge olup düzenli sistemi olan tek kapıymış. Yoğun ama rahat eder dediler.
Aynen bnde konustum cok duzenli dediler genelde 12/36 calisiliyomus yeni lojmanlar falan yogun ama duzenliyms dediklerne gore

Eğitim
Ön Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar işin zorluğu çalıştığınız amir e göre değişir çok rahat olan bir yerde geçimsiz birisi gelirse orayı size zindan eder.o sebepten rahat denilen yer gittiğinizde zor, zor olan yer kolay çıkabilir ama gümrükte sınır kapıları her zaman kimsenin gitmek istemediği yerler olmuştur ama ilk etapta da durumu olmayan birisinin 5. Bölgeden başlaması avantajdır.zira diğer bölgelerde baslayanlarin aklının bir köşesinde 5.bolge duracaktır.

Eğitim
Lisans
Üni
Eskişehir Osmangazi Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaslar saglik raporunu ankaradan alan varsa hangi hastane kac gunde verdi yazabilir misiniz lutfen

Moritz10

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar sözleşmeli olarak çalışıyorum istifa etmeden evraklarımı teslim edip, atama onayı olduktan sonra istifa edebilir miyim?

anılcan

GTB Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Kurada istanbul çıktı. Şimdi biz tebligatin gelmesini mi bekleyecegiz ne yapcaz.? Atama onay yazısını mi bekleyeceğiz ve İstanbulda ticaret bölge mudurluguné mi gidecez

elffle

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Kurada istanbul çıktı. Şimdi biz tebligatin gelmesini mi bekleyecegiz ne yapcaz.? Atama onay yazısını mi bekleyeceğiz ve İstanbulda ticaret bölge mudurluguné mi gidecez
Hayırlı olsun hocam. Atama onayı çıktıktan sonra başlayabilirsiniz ya da tebligatı beklersiniz. Bölge müdürlüğüne geleceksiniz ilk olarak. Size tavsiyem acele etmeyin gezim dolaşın dinlenin sonra başlayın. :)