ESKİ İLAN [AÇIKLANDI] Gümrük Ticaret Bakanlığı [2017] Personel Alım İlanı

elffle

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Kurada istanbul çıktı. Şimdi biz tebligatin gelmesini mi bekleyecegiz ne yapcaz.? Atama onay yazısını mi bekleyeceğiz ve İstanbulda ticaret bölge mudurluguné mi gidecez
Hayırlı olsun hocam. Atama onayı çıktıktan sonra başlayabilirsiniz ya da tebligatı beklersiniz. Bölge müdürlüğüne geleceksiniz ilk olarak. Size tavsiyem acele etmeyin gezim dolaşın dinlenin sonra başlayın. :)

Elmander

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hayırlı olsun hocam. Atama onayı çıktıktan sonra başlayabilirsiniz ya da tebligatı beklersiniz. Bölge müdürlüğüne geleceksiniz ilk olarak. Size tavsiyem acele etmeyin gezim dolaşın dinlenin sonra başlayın. :)
Yalniz Ticaret diyo galiba :) yanlis yonlendirme :)

Elmander

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi

Elmander

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Istanbul Gumruk ve Ticaret Bolge mudurlugu olmasi Gumruk ve Ticaret Bakanligina bagli olmasindan kaynaklaniyor benim bildigim Ticaret il Mudurlugu ayri. Eger boyle degilse bi yasima daha girip bi yas daha yaslanacam :) :)

elffle

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Istanbul Gumruk ve Ticaret Bolge mudurlugu olmasi Gumruk ve Ticaret Bakanligina bagli olmasindan kaynaklaniyor benim bildigim Ticaret il Mudurlugu ayri. Eger boyle degilse bi yasima daha girip bi yas daha yaslanacam :):)
Niye şimdi ezdin beni? Raportör olduklarını düşünmedim. Bölgede olunca böyle yapıyorsunuz bağlantıya demek :uzgnm::uzgnm: :) düzeltme yapalım o zaman raportör olunca iş değişiyor hocam @atanamayanat @Cicek90 büyük ihtimalle ticaret il müdürlüğüne gideceksiniz. Ararsınız gitmeden yönlendirme yaparlar size.

Elmander

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Niye şimdi ezdin beni? Raportör olduklarını düşünmedim. Bölgede olunca böyle yapıyorsunuz bağlantıya demek :uzgnm::uzgnm: :) düzeltme yapalım o zaman raportör olunca iş değişiyor hocam @atanamayanat @Cicek90 büyük ihtimalle ticaret il müdürlüğüne gideceksiniz. Ararsınız gitmeden yönlendirme yaparlar size.
Bolgenin gorevi baglantinin yanlislarini duzeltmek gorevimizi yaptik :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Anladim hocam yok raportör degilim saolun

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Istanbul Gumruk ve Ticaret Bolge mudurlugu olmasi Gumruk ve Ticaret Bakanligina bagli olmasindan kaynaklaniyor benim bildigim Ticaret il Mudurlugu ayri. Eger boyle degilse bi yasima daha girip bi yas daha yaslanacam :) :)
yok onun ayri olduğunu biliodumda bi an sasirdim ayri deyince

Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Atama onayı yayınlandıktan sonra 15 gün içinde başlıyoruz değil mi? Keşke 2-3 hafta sonra yayınlansa diyeceğim ama kesin bu hafta yayınlarlar. :rolleyes:

Burçin

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Atama onayı yayınlandıktan sonra 15 gün içinde başlıyoruz değil mi? Keşke 2-3 hafta sonra yayınlansa diyeceğim ama kesin bu hafta yayınlarlar. :rolleyes:
Atama onayı yayınlandıktan sonra ikametgahınıza tebligat geliyor tebligatı aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde başlayacaksınız tebligatın elinize gelmeside yaklaşık 1 hafta sürüyor.

Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Sosyal Hizmet
Görüştüm şimdi onay henüz çıkmadı bu hafta ici yayınlanır muhtemelen dediler.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
"ATAMA ONAYLARI DAHA SONRA BAKANLIĞIMIZ WEB SİTESİNDE İLAN EDİLECEK OLUP ADAYLAR TEBLİGAT BEKLEMEKSİZİN ATAMA ONAYI İLANINDAN SONRA GÖREVE BAŞLAYABİLİRLER." 8 mayıs tarihli duyuruda böyle yazmışlar demek ki isteyen tebligatı beklemeden başlayabiliyor ama bana tebligat gelmeyecek demişlerdi.