ESKİ İLAN [AÇIKLANDI] Gümrük Ticaret Bakanlığı [2017] Personel Alım İlanı

oaydin91

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Diğer
"ATAMA ONAYLARI DAHA SONRA BAKANLIĞIMIZ WEB SİTESİNDE İLAN EDİLECEK OLUP ADAYLAR TEBLİGAT BEKLEMEKSİZİN ATAMA ONAYI İLANINDAN SONRA GÖREVE BAŞLAYABİLİRLER." 8 mayıs tarihli duyuruda böyle yazmışlar demek ki isteyen tebligatı beklemeden başlayabiliyor ama bana tebligat gelmeyecek demişlerdi.
Kurada tebligat gelecek dediler

mügee

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
hocam sende istifa dilekçe örneği var mı kyk nın
Yok ama oyle detayli biseye gerek yok. Kurumunuzda ..... tarihinde yyp olarak goreve basladim. Gtb'nin acmis oldugu sinav sonucunda ...... kadrosuna atandigim icin gorevime son verilmesini talep ediyorum. Tarzinda bisey yazabilirsin boyle bisey yazmistim galiba cok hatirlamiyorum

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yok ama oyle detayli biseye gerek yok. Kurumunuzda ..... tarihinde yyp olarak goreve basladim. Gtb'nin acmis oldugu sinav sonucunda ...... kadrosuna atandigim icin gorevime son verilmesini talep ediyorum. Tarzinda bisey yazabilirsin boyle bisey yazmistim galiba cok hatirlamiyorum
tamam teşekkür ederim hocam

Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Bu atama onayının çıktısını almamız gerekiyor mu giderken ne götüreceğiz?

anılcan

GTB Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Bu atama onayının çıktısını almamız gerekiyor mu giderken ne götüreceğiz?
almanıza gerek yok, kimliğinizi ve 4 adet vesikalık fotoğrafınızı unutmayın yeterli.

Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İşletme
Listede atama onayi cikan 39 tasra memur var es saglik dahil. 11 kisi yok 8.yedek arandi diger yedekleri neden aramyrlar acaba

anılcan

GTB Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Listede atama onayi cikan 39 tasra memur var es saglik dahil. 11 kisi yok 8.yedek arandi diger yedekleri neden aramyrlar acaba
Kalanların tamamı feragat sayılmaz. Askerde olan olabilir veya farklı bir durumu olabilir

Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
Lisans ta Hazırlık okumak kadro derecesini etkilemiyor mu sadece lise hazırlık mı etkiliyor