ESKİ İLAN [AÇIKLANDI] Gümrük Ticaret Bakanlığı [2017] Personel Alım İlanı

Lotusçiçeği

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar gümrük ilana çıktı il tercihi yapabiliyo muyuz... yoksa kurayla mı

ümitsizliğe hayır

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Atanıp yerleşen arkadaşlar lütfen aç gözlülük yapıp yok ben bu bölüm e atandım ama şu bölüm ü istiyorum diyip bizlere engel olmayın artık yapan olursa da şu mübarek ramazan ayında hakkım haram olsun diyorum o kadar ... bize yol gösterici olun

Eğitim
Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
Uls. Tic. ve Finansman
hayır gelmedi ama yakın zamanda gelir hissediyorum. Benim gibi hisseden var mı daha memur olduğuma inanamıyorum iyi maaş alacağıma inanamıyorum tek başına kendime bakacağıma inanamıyorum. Çıtırdan bi korku var yani :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar bizim alım sözleşmeli degildi dimi birileri bi onceki de sözleşmeliydi yazmışta grubun birinde

radiation

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Arkadaşlar bizim alım sözleşmeli degildi dimi birileri bi onceki de sözleşmeliydi yazmışta grubun birinde
Sözleşme imzaladın mı? Hayır sizler mülakata girerken sözleşmeli maddesi yoktu 1 ay oldu o sözleşmeli maddesi kabul edileli. Gümrüğe girdiyseniz kanun yönetmelik sık sık okuyacaksınızdır. Merak edilen maddeler kanunlar okunarak öğrenilebilir

44krm44

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İktisat
Öncelikle herbirinize selamlar ve hayırlı ramazanlar. Atanan arkadaşlara kutlu olsun. Allah utandirmasin.

Kafama takılan birkaç şey var. Onu sizlere danışmak istiyorum. 1. Si bu ilanda sözleşmeli alıma çevirdiler. Acaba iş güvencesinde bir sıkıntı olur mu? 2. Si PTT de sözleşmeli olanlar kadrolulardan hemen hemen 1000 TL eksik maaş alıyorlar. Gümrükte de bunu yaşayabilir miyiz?

Siz çalışan arkadaşlar muayene memuru ve büro görevlisi puanı kaçta kapatır. Tahminlerinizi paylaşır mısınız?

Son olarak eşim sydv memuru? Çakılı kadro yani. Atanirsam inşallah kuraya tabi tutuluyor muyum? Diyelim başka bir ile gittim es durumu tayini isteme sürem nedir?

Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Öncelikle herbirinize selamlar ve hayırlı ramazanlar. Atanan arkadaşlara kutlu olsun. Allah utandirmasin.

Kafama takılan birkaç şey var. Onu sizlere danışmak istiyorum. 1. Si bu ilanda sözleşmeli alıma çevirdiler. Acaba iş güvencesinde bir sıkıntı olur mu? 2. Si PTT de sözleşmeli olanlar kadrolulardan hemen hemen 1000 TL eksik maaş alıyorlar. Gümrükte de bunu yaşayabilir miyiz?

Siz çalışan arkadaşlar muayene memuru ve büro görevlisi puanı kaçta kapatır. Tahminlerinizi paylaşır mısınız?

Son olarak eşim sydv memuru? Çakılı kadro yani. Atanirsam inşallah kuraya tabi tutuluyor muyum? Diyelim başka bir ile gittim es durumu tayini isteme sürem nedir?

Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler
vakıflar özerktir her il ve ilçede olması sizleri yanıltıyor başka bir vakıfa geçmesi için bulunduğu vakıftan istifa etmesi ve gideceği vakıfta norm kadro açık olması lazım ve kıdem tazminatı yanar bu şekilde 0 dan yeniden başlar hülasa gümrükte kuraya girersin