Açıktan alımlar durdumu ?

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar son zamanlar açıktan hiç alım yok nerdeyse durdumu ne oldu anlayamadım:(

vesaire86

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Maliye
Seçim öncesine bekletiyorlar..

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
2014 puanıyla kyk hariç doğru dürüst açıktan alım olmadı,, ki o da zaten 4001'di adalet bakanlığı da aynen öyle. Ayrıca A Grubu alımlarda durdu bu ara ve bu pek hayra alamet değil

pomem mülakatında bile benim söylediğim alakasız birşeyi bile paralele bağladılar. ben baktım kaldım adamlara:naslyany:
adam paralelci olup olmadıgını anlamay calısıyor allahtan o konuda ıcım rahat :) bu arada kac aydır bır cok kurumun genel muduru atanamıyor :) var 1terslık olay bızım atamalardan daha muhım seyler oldugunu gosterıyor

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
adam paralelci olup olmadıgını anlamay calısıyor allahtan o konuda ıcım rahat :) bu arada kac aydır bır cok kurumun genel muduru atanamıyor :) var 1terslık olay bızım atamalardan daha muhım seyler oldugunu gosterıyor
2kelimeyle,2dakikalık mülakatla,saçma çıkarımlarla mı anlayacak benim paralelci olup olmadığımı Allah aşkına.. Saçmalıktan başka bişey değil. öncesinde takır takır milleti yerleştirirken iyiydi,şimdi hiç alakası olmayan insanları zan altında bırakıyorlar. nasıl bi düzenin içinde ordan oraya savruluyoruz şaşıyorum bazen... bence de ortalık göründüğünden çoook daha fazla karışık...

2kelimeyle,2dakikalık mülakatla,saçma çıkarımlarla mı anlayacak benim paralelci olup olmadığımı Allah aşkına.. Saçmalıktan başka bişey değil. öncesinde takır takır milleti yerleştirirken iyiydi,şimdi hiç alakası olmayan insanları zan altında bırakıyorlar. nasıl bi düzenin içinde ordan oraya savruluyoruz şaşıyorum bazen... bence de ortalık göründüğünden çoook daha fazla karışık...
1de yanı paralalecı adam artık sızın tarafı tutuyorum deyıp ayak da yapabılır.harbıden ışlerı zor

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye