açıktan atamadan merkezi atamaya

arda0684

Yeni Üye
Arkadaşlar memurluğu ( açıktan atama) kazanıp evrakları teslim edip kurada yerim belli olduktan sonra gitmezsem 2014/1. merkezi atamaya başvurma hakkım var mı? yoksa neden . Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Arkadaşlar memurluğu ( açıktan atama) kazanıp evrakları teslim edip kurada yerim belli olduktan sonra gitmezsem 2014/1. merkezi atamaya başvurma hakkım var mı? yoksa neden . Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
kardeşim gumrukcusun değil mi mulakatı geçtin ama yerim kotu gelse gitmiyim dusuncesindesin değil mi?

nicknick

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
hocam ben yok diye biliyorum basvururken memurlar nette sormustum o da gitmezsen bi sene kamu kurumlarina gitmekten men ediliyon gibi biseyler yazmisti bende basvurmaktan vazgecmistim olmuyo diye biliyorum sadece kit e basvurabilirsiniz evrak verdikten sonra gumrukun muvakkafat vermesi lazim onu da vermiyo kit e gecersen oluyo

nicknick

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
memurlar nette varda dur ben bi bakayim bulursam buraya yazarim

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
kardeşim bakın sizlere kızmak için demiyorum hesap sormak gibi bi niyetim de yok ama gumrugun bu durumunu bile bile basvuruyosunuz yapmayın bunu ya

arda0684

Yeni Üye
gümrükten neden muhafakat alıyım ki onu anlamadım. başlangıç yapmadım ki onu anlamıyorum. Bu arada söledikleriniz merkezi atama için geçerliki.

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
gümrükten neden muhafakat alıyım ki onu anlamadım. başlangıç yapmadım ki onu anlamıyorum. Bu arada söledikleriniz merkezi atama için geçerliki.
benim dediklerime cvp vermediniz ama neyse ben size cvp vereyim evrakları yollamazsınız dilekçe yazıp feragat edersiniz puanınızı da kullanabilirsiniz

nicknick

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
sen evrak verince direk 657 oluyon merkezide de basruyo yapabiliyon ama havadan yapiyon gibi oluyo evrak verir vermez gumruktesin tekrar tercih yapinca baska kuruma gecmek icin muvakkafat lazim 657 icin kite gecersen olmaz ama o zaman hic evrak vermede bari yedek yararlansin

nicknick

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
hocam hic evrak vermezsen iste men etme gibi bisey oluyomus galiba adversary e yaz o biliyo :)

arda0684

Yeni Üye
anlamadığım nokta şu benim kazandığımı nasıl anlıyolar ki evrakları versem bile. merkezi atamada olsa haklısınız dicem çünki kazandım onu sistem görüyor ama açıktan atamada o nasıl oluyor anlamadığım o

ysngrc

Yeni Üye
arkadaşım evraklarını verince, işlem yapılıyor senin için, bilgilerin sisteme giriliyor ve 4/A mı ne öyle bir statüye geçiyorsun.Kazandığın da o şekilde belli oluyor.Ama sen yine de ara yarın, 0312 449 16 42