AÇLIK GREVİ yapmaya razıyım

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
peki ya siz...

kpssmagduru

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
elimden gelse akplilerin bi toplantisinde yada bakanlar kurulunda bomba koyup kokunu kurutmak istiyorum ben.

Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İşletme
çıldırıp birilerine saldırmak çözüm değil :) haklı mücadelemizi gereken yollardan yürütürsek kazanan taraf biz oluruz :) inşallah da kazanacağız bu atamalarda :)
Sorumu mazur gorun zeynep hocam. Siz hali hazirda sgkdasin. İİBFnin mezunlari adina mi mucadele yoksa alandan falan mi bi mucadleye devam ediyorsnuz

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Maliye
Sorumu mazur gorun zeynep hocam. Siz hali hazirda sgkdasin. İİBFnin mezunlari adina mi mucadele yoksa alandan falan mi bi mucadleye devam ediyorsnuz
tabi ki İİBF adına :) alana hazırlanmak benim harcım değil ben de bir zamanlar atanamayanlardanım ne demek olduğunu çok iyi biliyorum :)

Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İşletme
tabi ki İİBF adına :) alana hazırlanmak benim harcım değil ben de bir zamanlar atanamayanlardanım ne demek olduğunu çok iyi biliyorum :)
Atananlardan destege devam eden 3-5kisiden birisiniz ozaman :cool:

bence memur işlerinden daha rahatlar sabah 9 gıbı gelıyor 4 gıbı cıkıyorlar.ayrıca raporlarını yazdıktan sonra okuma komisyonundan donuyor bulundugunuz ılden,(bak burada hata yaptın dıye) risk 0 nerdeyse :) siz asıl her tıp ınsanla muhattap olup çıldırma noktasına gelıyorsunuz...sgk li memurlar ıcın soyle bır soz var bır cok yerde duymussunuzdur(benım boyum kısa burama cabuk gelıyor :) )

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Maliye
bence memur işlerinden daha rahatlar sabah 9 gıbı gelıyor 4 gıbı cıkıyorlar.ayrıca raporlarını yazdıktan sonra okuma komisyonundan donuyor bulundugunuz ılden,(bak burada hata yaptın dıye) risk 0 nerdeyse :) siz asıl her tıp ınsanla muhattap olup çıldırma noktasına gelıyorsunuz...sgk li memurlar ıcın soyle bır soz var bır cok yerde duymussunuzdur(benım boyum kısa burama cabuk gelıyor :) )
gerçekten çıldırma noktasına geldik kısa sürede :( memurlar için söylenen sözü de ilk defa duydum :D isabet olmuş söylenmesi :)

gerçekten çıldırma noktasına geldik kısa sürede :( memurlar için söylenen sözü de ilk defa duydum :D isabet olmuş söylenmesi :)
mülakat zaten sözlü sadece ve kurumdakiler eminim size yardımcı olur...millet sgk dan kaçmaya bakıyor :) siz sabitlenmek istiyosunuz,bende sizi hırslı sanırdım....

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Maliye
:D :D yanılıyosun kaçmayı düşünüyorum ama yine sgk için de bi birime değil :) başka kurumlar düşünmüyo değilim :)

Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İşletme
olur ya aslında açlık grevi ama ben çabuk ölürüm baştan söyliyim