Adalet bakanligi alimlari

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Bu alimlarin iibf ye katkisi nasil olur
GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Merkezi ve sözlü sınavda alınan puanların aritmetik ortalamasına göre en yüksek puandan başlanarak nihai başarı listesi düzenlenecektir. Bu liste düzenlenirken hukuk fakültesi, adalet meslek yüksekokulu, yüksekokulların adalet programı ile adalet ön lisans programı mezunları en yüksek puan alan adaydan başlanarak; diğer adaylar ise bu sıralamayı takiben kendi aralarında en yüksek puan alan adaydan başlanarak sıralanacak ve nihai başarı listesi ilgili sınav biriminin bulunduğu adliye internet sitesinde ilan edilecektir.

Bu ne salak bir alim sekli once bu adaletciler yerlesecek sonra sira kalirsa bize mi kalacak

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Merkezi ve sözlü sınavda alınan puanların aritmetik ortalamasına göre en yüksek puandan başlanarak nihai başarı listesi düzenlenecektir. Bu liste düzenlenirken hukuk fakültesi, adalet meslek yüksekokulu, yüksekokulların adalet programı ile adalet ön lisans programı mezunları en yüksek puan alan adaydan başlanarak; diğer adaylar ise bu sıralamayı takiben kendi aralarında en yüksek puan alan adaydan başlanarak sıralanacak ve nihai başarı listesi ilgili sınav biriminin bulunduğu adliye internet sitesinde ilan edilecektir.

Bu ne salak bir alim sekli once bu adaletciler yerlesecek sonra sira kalirsa bize mi kalacak

Oha sacmaymis cddn

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

estralla69

Aktif Üye
Mücadele Grubu
bunun saçmalığı lise önlisans ve lisans i aynı sıralamaya koymaları lise kpps den 82 alan adam benim önümde olacak işe bak

AZAZEL

Üye
Mücadele Grubu
birde beş ay yatılı eğitim çıkmış daha önce de böyle mi alınıyodu infaz memuru bunlar neyin peşinde mantıklı bir açıklaması varsa bilen yapsın lütfen

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Valla ben infaz korumaya başvurmaktan vazgeçtim İcra katip zabiti ve idare memurluğuna başvuracağım

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat

eylul2011

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
zabıt katipliği hızlı yazmak çok zor zaten orda bir sürü iyi yazan arkadaşım girdi torpil çok oluyo o yüzden zaten 10 katı 20 katı aday çağırılıyo. yazısı iyi olan arkadaşlar yinede girsin. infaz koruma kızız bu yüzden kaybettik geriye bi tek idare memurlugu kaldı.

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
bende başvuracam idare memurluğuna ve icra katipliğine ama bilmiyorum idare memurluğunda taban puan kaç olur 83,53 lere kadar düşer mi bu vakitten sonra neresi olursa başvururum şimdi oturdum biraz biraz klavye çalışıyorum

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
İson kotu tarafi icra katipliginde lise onlisans ve lisans siralamasini ayni listede tutuyor lise kpss de 60 net yapam adam zaten 84 aliyor senin onune geciyor