adalet bakanlıgına 29121 kadro

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
eski haber.

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
zabıt katibi ilanı yakındır dün adalet bakanı açıkladı...

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
benim aklıma 2 3 haftalık kokan cesetler geliyor savcıyla gidiyormuşsun olay yerine. katillerin savunmasını alıyormuşsun vsvs sen baya iyimsersin aklına gelenler konusunda:)

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Sen de çok film izlemişsin :) adler baklığı sağlık bakanlığı emniyet eğitim bitti kadrolar :)
yok yahu film değil yorumlar öyle ben de öyle düşünüyordum da yorumlar felaket.gardiyanlığa başvurayım dedim kokuyormuş çok kötü rutubet nem amann öyle:) kazanınca şikayet ederim umarım.zaten bu kadroların durumu katiplik gibi garip mesleklere itiyor adamı neyse 2 yıldır bizim özetimiz olan söz hayırlısı diyip geçelim:)

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Ben senin yerinde olsam herşeyi denerdim gardiyanlık,pomem,koruma memuru hepsi hepsi :)bende boy yok :))
koruma memuru yaş sınırı var snra polislik zor meslek gardiyanlığı söyledim :)ne biliyim 85 puanımızda yok gerçide hep üni memurluğuydu hedefim kafa rahat zor iş değil geçinir giderdim diyordum o bile lüks oldu 2014 kpss den sonra seçicilk olmaz artık umarım hazırlanıyorsundur 2014 e

Ben bu sene hiç hazırlanmadım öyle elimi kolumu sallaya sallaya gircem sınava çekodan ekmek yok onu anladım puanım 80.751 2010 da da 76,960 la kalmıştım hazırlansam 85 alcam oda elimde paylaycak başka bi bölum okuyorum aöf den ikinci sınıf oldum aklım olsaydı 2010 da başladım okumaya 3.sınıf olcaktım o bölumden gircektim kpssye .sıkıldımm artık ya

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Ben bu sene hiç hazırlanmadım öyle elimi kolumu sallaya sallaya gircem sınava çekodan ekmek yok onu anladım puanım 80.751 2010 da da 76,960 la kalmıştım hazırlansam 85 alcam oda elimde paylaycak başka bi bölum okuyorum aöf den ikinci sınıf oldum aklım olsaydı 2010 da başladım okumaya 3.sınıf olcaktım o bölumden gircektim kpssye .sıkıldımm artık ya
en azından bir hamle yapmışsın gelecek adına.80.6 da benim puan hiç şansımız yok gibi hele 83 -82 leri acaba atanırmıyız dediklerini görünce... haziran tercihinde hiç beklemediğimiz bişi gelir başımıza da atanır defolur gideriz umarım .başarılar sana...

en azından bir hamle yapmışsın gelecek adına.80.6 da benim puan hiç şansımız yok gibi hele 83 -82 leri acaba atanırmıyız dediklerini görünce... haziran tercihinde hiç beklemediğimiz bişi gelir başımıza da atanır defolur gideriz umarım .başarılar sana...
Sağol sanada başarılar inş bu defa şans bizden yana olur .