ESKİ İLAN ADANA TUFANBEYLİ SYDV SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMI

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alım Talebi Son Başvuru : 25.12.2015
İl ADANA İlçe TUFANBEYLİ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama - Milli Eğitim Bakanlığından onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası sahibi olmak veya örgün eğitim yoluyla (zorunlu/ortak/seçmeli)bilgisayar dersi aldıklarını belgelemek. İyi derecede MS Office programlarını kullanabilmek.
- İşletme, İktisat, Sosyal Hizmet vb.
- En az B sınıfı ehliyet.
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- Yüseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi(ÖSYM)tarafından 2014 ve 2015 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP-3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. İlana çıkıldığı gün itibarı ile son 6 (altı) aydır Tufanbeyli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Seyahat engeli bulunmamak.

kpssmagduru

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Gerizekalılar ilçe şartı koymuşlar. Tufanbeylide kaç kpssci oturor ki başcuracak size bre beyensizler bre melunlar bre deyyuslar tez vurun bu ilanı verenin kellesini diesim var :)

Musa Or

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Gerizekalılar ilçe şartı koymuşlar. Tufanbeylide kaç kpssci oturor ki başcuracak size bre beyensizler bre melunlar bre deyyuslar tez vurun bu ilanı verenin kellesini diesim var :)
Ulan direk adını yazında sizde kurtulun bizde bee. Yazık vallahi yazık!!

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Bu ilanda abes kriterler yok aslında sadece çoğu ilandaki ilçe sınırlaması var. Ben ne ilanlar gördüm :)