ADANA

Heisenberg

Allah Muhafaza
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
arkadaşlar tercih yaparken gelebilceğiniz güzel bir il adana..bakmayın siz televizyonlar,gazeteler sürekli kötü haberleri gösteriyor..o olayların geçtiği yerler istanbulun ve ya yaşadığınız memlekette polis zor girer diye tabir ettiğiniz mahalleler var ya aynen oralar..oralarda çalışmazsınız ola ki çalışsanız bile oturmazsınız zaten daha güzel yerler varken..ev kiraları bulunduğunuz semte göre değişir ama çok yüksek değildir..500-600 arasına ortalama bir eve çıkabilirsiniz..ulaşım kolaydır..büyük ihtimalle iş yerinize tek otobüsle gitme şansınız her daim mevcuttur..kışları hiç bir zaman çok soğuz olmaz en fazla yağmur yağar ama klima yada elektrkli sobayla işinizi görürsünüz..yaz diosanız orası ayrı :D aklınız varsa yazın ameliyat olur rapor alırsn ..şaka bir yana sıcak ve nem aşırı dercede yoğun ama iş yernzde klima olur ve evdede bir şeklde çözersinz hiç bir sıkıntı olmaz gül gibi yaşarsınız..sosyal hayat son derece canlı..istemedğinz kadar cafe,bar tarzı yerler var..canınız sıklğnda gidip rahat rahat gezebilrsz..deniz yok ama menderes gölü var internetten bakın son derece güzel büyük bir göl etrafı restornlarla dolu..ayrıca mersine hızlı tren mevcut 45 dakikada mersnde olursunz haftasonları canınız sıkılır denize girmek isterseniz eğer..yemek konusunda tabi ki çok iyi 12 liraya hayatınız en güzel kebanı yiyebilrsnz..bunun dışında sebze meyve konusunda da ucuz bir memleket sizi asla zorlamaz..eğer memur olarak gelirseniz yaşayabilceğnz en güzel yerlerden biri..yinede aklınıza takılan bir soru olursa cevaplamaya çalışırım ;) Allah gönlünüze göre versin ;)

Son düzenleme:

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
adanada haziran ayında bulundum bir haftalığına gündüz sıcağı neyse diyorsun da abi gecesi nedir öyle! öldüm bittim mahvoldum. olsun isterim sevdim. büyük şehir ama sanırım alt.sıralarda olur benim:)))

"Betimleme tapatalktan bildiriyor."

Demhat

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Canim adanam inşallah burada bi yere atanirim

gfbmo

VİP Üye
Bölüm
İktisat
mersin benim memleketim ve adana yaşanılabilirlik açısından(memur için en önemlisi kiralar düşük) on numara ama ah o yazı yok mu adamı çıldırtıyor benim gibi sıcaktan nefret edenler yazmasın ama sıcak sorun değil derseniz özellikle mersini tavsiye ederim(deniz,nüfus daha az ulaşım daha kolay)