ADANA

Konu, 'İlini Anlat' kısmında Heisenberg tarafından paylaşıldı.

1. Heisenberg

Heisenberg Allah Muhafaza Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    298
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    arkadaşlar tercih yaparken gelebilceğiniz güzel bir il adana..bakmayın siz televizyonlar,gazeteler sürekli kötü haberleri gösteriyor..o olayların geçtiği yerler istanbulun ve ya yaşadığınız memlekette polis zor girer diye tabir ettiğiniz mahalleler var ya aynen oralar..oralarda çalışmazsınız ola ki çalışsanız bile oturmazsınız zaten daha güzel yerler varken..ev kiraları bulunduğunuz semte göre değişir ama çok yüksek değildir..500-600 arasına ortalama bir eve çıkabilirsiniz..ulaşım kolaydır..büyük ihtimalle iş yerinize tek otobüsle gitme şansınız her daim mevcuttur..kışları hiç bir zaman çok soğuz olmaz en fazla yağmur yağar ama klima yada elektrkli sobayla işinizi görürsünüz..yaz diosanız orası ayrı :D aklınız varsa yazın ameliyat olur rapor alırsn ..şaka bir yana sıcak ve nem aşırı dercede yoğun ama iş yernzde klima olur ve evdede bir şeklde çözersinz hiç bir sıkıntı olmaz gül gibi yaşarsınız..sosyal hayat son derece canlı..istemedğinz kadar cafe,bar tarzı yerler var..canınız sıklğnda gidip rahat rahat gezebilrsz..deniz yok ama menderes gölü var internetten bakın son derece güzel büyük bir göl etrafı restornlarla dolu..ayrıca mersine hızlı tren mevcut 45 dakikada mersnde olursunz haftasonları canınız sıkılır denize girmek isterseniz eğer..yemek konusunda tabi ki çok iyi 12 liraya hayatınız en güzel kebanı yiyebilrsnz..bunun dışında sebze meyve konusunda da ucuz bir memleket sizi asla zorlamaz..eğer memur olarak gelirseniz yaşayabilceğnz en güzel yerlerden biri..yinede aklınıza takılan bir soru olursa cevaplamaya çalışırım ;) Allah gönlünüze göre versin ;)

Son düzenleme: 1 Mart 2015
  2. betimlemeツ

betimlemeツ şimdi o değil de! Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    988
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    adanada haziran ayında bulundum bir haftalığına gündüz sıcağı neyse diyorsun da abi gecesi nedir öyle! öldüm bittim mahvoldum. olsun isterim sevdim. büyük şehir ama sanırım alt.sıralarda olur benim:)))

"Betimleme tapatalktan bildiriyor."

Heisenberg bunu beğendi.
  3. Demhat

Demhat VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    198
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    Canim adanam inşallah burada bi yere atanirim

4. betimlemeツ

betimlemeツ şimdi o değil de! Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    988
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    inşallah

Demhat bunu beğendi.
  5. gfbmo

gfbmo VİP Üye

Ödül Puanları:
    68
    Bölüm:
    İktisat
    mersin benim memleketim ve adana yaşanılabilirlik açısından(memur için en önemlisi kiralar düşük) on numara ama ah o yazı yok mu adamı çıldırtıyor benim gibi sıcaktan nefret edenler yazmasın ama sıcak sorun değil derseniz özellikle mersini tavsiye ederim(deniz,nüfus daha az ulaşım daha kolay)

betimlemeツ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş