Adversary'nin Siteye Davet Edilmesi İçin Düşünceleriniz

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
arkadaşlar düşünceleriniz nelerdir? ben faydalı olacağını düşünüyorum siz ne dersiniz?

Serkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Geleceğine ihtimal vermiyorum.

nicknick

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
bence gelebilir niye gelmesin ki biz bir adim gidelim de gelmezse de kendi bilir

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
hem orada hem burada takılması zor bişi değil aslında. burada mücadeleci vasfıyla orada editör vasfıyla bulunmaya devam edecek. bence konuşulmalı.

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Tamam onun da emekleri oldu, bunlar yadırganamaz ancak son aylarda yaptıkları ve en son yaptığı hareketler hele de en zor zamanda benim için büyük bir hayal kırıklığı olmuştur.Ben gelmesi taraftarı değilim tabi karar çoğunluğun...

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
içimizden birisi o malum sitede editör olsak bu kadar rezillikte ana sayfaya bir haber yaptırırdık 90 vergi müfettişi yeniden sınav istiyor haberi bile varken orada bu kadar mezunun haberi yayınlanmıyor sende oranın editörüsün bir tepki koy gücün yetmiyorsa seni kaale almıyorlarsa bırak o zaman editörlüğü..benim uzaktan takip ettiğim adversary benim gözümde böyle bir kalıpta yakından tanıyanlar faydalı olacağını düşünüyorsa saygı duyarım.

horhoto

Aktif Üye
Mücadele Grubu
amacımız insan kaybetmek degil insan kazanmak tabiki gelmesini bende isterim isabetli bir karar olur bencede

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
içimizden birisi o malum sitede editör olsak bu kadar rezillikte ana sayfaya bir haber yaptırırdık 90 vergi müfettişi yeniden sınav istiyor haberi bile varken orada bu kadar mezunun haberi yayınlanmıyor sende oranın editörüsün bir tepki koy gücün yetmiyorsa seni kaale almıyorlarsa bırak o zaman editörlüğü..benim uzaktan takip ettiğim adversary benim gözümde böyle bir kalıpta yakından tanıyanlar faydalı olacağını düşünüyorsa saygı duyarım.
Özünde iyi bir insan ama yazdığın hatalar kırıyor işte insanı. Buyursun gelsin buraya, bıraksın 4001 ve öğretmen yuvası malum siteyi. O siteye memurlar.net demek memur insanlara hakaret. bence hukumet4001.net olarak adlarını değişsinler.

horhoto

Aktif Üye
Mücadele Grubu
ben ceza aldım bu ögretmenler netten ama biri şu lisans forumunu bilgilendirsin 4001 ler bile halen ayakta uyuyor adamlar ögretmenler aldı başını gidiyor bu ögretmen politikası akp nin başına iş açıcak

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Bence asıl keten tohumu ve çözümleyici kadrosu bekleyen matematikçi bir abimiz var ds.i4513 :D bu adamları getirmeye çalışın bonservisi ali ağaoğlu karşılar :D

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Biz nasıl bırakıp geldik o siteyi her şey ortada... Madem o da aynı fikirde ise bir İİBFli olarak bırakır gelirdi o siteyi... Ama son söyledikleri şurada mücadele vermeye çalışan insanları hor görmektir bana göre ve aynı fikirde olmadığımızın göstergesidir.Yoksa burada değil orada olurduk...

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
ben ceza aldım bu ögretmenler netten ama biri şu lisans forumunu bilgilendirsin 4001 ler bile halen ayakta uyuyor adamlar ögretmenler aldı başını gidiyor bu ögretmen politikası akp nin başına iş açıcak
4001 dediğinin çoğu zaten öğretmen olmaktan aciz vasıfsız ve daha acısı basiretsiz insanlr topluluğu. Yani gayet farkındalar hocam bence. Çoğu da formasyon için uğraşıyor, alamasa zaten 4001 oalrak altın çağlrını yaşıyorlar. Hayat torba koda güzel.

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Ayrıca Adversay memurlar.net forumunda kuyt44 nickli arkdaşımız ilk taşınıyoruz başlığını açtığında nasıl ortaya çıktığını ve neden o başlıktaki yorumlarını daha sonra sildiğini bir açıklasın???Gidiyoruz deyince adminimiz(!) bizi duydu ne hikmetse... Ben ne yapayım öyle admini bu saatten sonra

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Şu ds.i45 ve keten tohumu için çalışma yapılsın pls :)

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Biliyorum ama iyi yorumlarda bulunuyor :D

c0sm0s

Yeni Üye
Mücadele Grubu
Arada kızanlar oluyordu ama şimdiye kadar uslubunda art niyet filan görmedim. Elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyordu. Bence de davet edilmeli.