AGIR SORU :D

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında VOLKAN GÜLEŞ tarafından paylaşıldı.

1. VOLKAN GÜLEŞ

VOLKAN GÜLEŞ Yeni Üye

Ödül Puanları:
    1
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Aksaray Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Merhaba hocam ben 2014 yılı kpss ye önlisanstan girdim ve bir dersanede lisans sınıfına kayıt olarak devam ettim ve sonrada karar degiştirdim ve dgs ye hazırlandım 2014 yılında aksaraya üniversitesi ş.koçhisar uygulamalı bilmler fakültesi bankacılık ve finans bölümüne yerleştim ayrıca ANADOLU üniversitesi işletme bölümüne kayıtlıyım bu yıl okulda fazla dersim oldugundan dolayı dondurdum 4. sınıf ögrencisiyim bu yıl irem yayınarı genel yetenek soru bankası ile basladım unutmamak adına konuları şimdi sormak istedigim sorular sunlar :

1 bulundugum ilçede dersane imkanı sıfır ancak benim matematik ve türkcede sıkıntım yok
    2.lisans sınıfında tarih calısma yönteminide ögrendim cografya ve vatandaslık için ne önerirsiniz ?
    3.seneye su an okudugum okuldada 4. sınıf olacagım zor biliyorum ama hem kpss hem aöf hemde kpss düsünüyorum sizce bu yıldan baslayıp yükümü hafifletsem mi ?
    4-benim bölümlerimin atama puanlarından haberdar mısınız?
    5-kpss polislik kazanabilmem için kaç puan almalıyım alana girmeyi düsünmüyorum

not: bu düsüncem kpss 2016 çift yıl için ölmez sag kalırsak :D

2015 genel yetenek kültüre lisans girecegim deneme amaclı soruları görmek adına

birde 2014 kpss önlisans tan sadece türkçe ve matematik işaretleyerek 74 aldım sizce basarabilir miyim şimdiden tesekkürler :D :D

2. lookatsky

lookatsky VİP Üye

Ödül Puanları:
    93
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Selçuk Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Türkçe mat için ales ağırlıklı çalış hocam tarih de artık çok fazla genel bilgi lazım gözardı etmemeli

Sayfayı Paylaş