AKLINIZA IHTIYACIM VAR

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Emek can tarafından paylaşıldı.

1. Emek can

Emek can Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Akdeniz Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    LÜTFEN YARDIM kardesım kpssgırdı. İşletme mezunu ilan çıkıyo puanın yetıyo dıyorum başvur
    Dıyoruz ben kamu YONETIMI cozmedım bu ılana basvuramam dıyo bıçok ılana bu yüzden başvurmadı bu il planlama uzman yardımcılıgına basvuramam kamu YONETIMI çözmedım dıyo bu dogrumu lıutfen bılen deneyımlı arkadaslar yardım edıp bu durumu açıklarımı

2. Asilkan70

Asilkan70 Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    68
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Selçuk Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    İl planlama uzman yardımcılığı p31 puan türünden alım yapıyor bildiğim kadarıyla.kişinin, o puan türünün açıklanması içinde kpss sınavında kamu yönetimi alan sınavına girmesi gerekli.

3. elyesailyas

elyesailyas VİP Üye

Ödül Puanları:
    218
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Niğde Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    sayın hocam siz şunu yapın onun sınav sonucunun bir cıktısını alın elinizde olsun sonra o dediğiniz sınava hangi puan turu istiyor bakın karşılaştırın eğer yetiyorsa o kardeşiniz sizi kekliyor demektir ;) yetmiyorsada garibimin elinden birşey gelmiyordur ki bence ikinci söylediğim daha mantıklı kimin puanı yetmişte başvurmamış akıl işi değil

4. Emek can

Emek can Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Akdeniz Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Benım kardesım işletme mezunu kpss sınavında kamu çözememiş bukadar bılıncsız aptallık olmaz olanlar çıkıyo puan yetıyo deiyoruz bicok lian kaçtı kamu cozmedım dedı ee hangı kurum ılanları kamu YONETIMI şartı aramaz

5. Emek can

Emek can Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Akdeniz Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Puan yetıyo ama kamu çözemedim dıyor delı ettı bızı ılk defa gırdı daha yenı mezun dersaneye gıttı o nasıl dersane ıse hıcmı akıl vermemış bılemedık kı

6. elyesailyas

elyesailyas VİP Üye

Ödül Puanları:
    218
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Niğde Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    dediğim gibi cıktısını alın a
    eğen onun puanı yetiyorsa onu getir bu sayfaya millet onu burda bir hırpalasın ;) şaka bir yana puanı yetiyorsa bu foruma getir onu burda çok deneyimli abi abla ve arkadaşlarımz var ,bu ara başlık enteresan olmuş alırım aklınızı gibi olmuş ;)))

7. Jon Snow

Jon Snow VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    118
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Uludağ Ünv.
    Bölüm:
    Ekonometri
    Çözmediyse o puan türü hesaplanmıyor diye biliyorum. O puan türünden puanı yazıyorsa kpss sonucunda, kamu çözmedim şunu çözmedimle bir şey olmaz. Puan yazıyorsa her türlü başvurur.

8. Emek can

Emek can Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Akdeniz Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Bıraz daha net yazarmısın nasıl o0 puan turu nedemek olanların çoğu p31 ıle çıkıyo işte p 31 70 olması gerek dıye başlıyor ılanlar soyluyoruz ona oda bıze abla ben kamu YONETIMI çözemedim bunlar kamu ıstıyo dıyo bugüne kadar 10 taneden fazla ulan gıttı gelır idare hazine vs DELIRCEM artık ne dıye çözmedıyse sadece işletme puanıylada bı olan çıkmadı hiç kpss A grubunda bugun il planlama uzman yar vardı oda p31 yazıyo yanı

9. bobo1903bobo

bobo1903bobo Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Sayın Emek can eğer bir bölümdeki sorulardan herhangi birine doğru veya yanlış bir cevap vermediyseniz o bölümle ilgili olan puan türü hesaplanmıyor. P31 türünde 0.20 Kamu Yönetimi puanı bulunuyor. Bu nedenle Kamu Yönetimi sorularından herhangi birine cevap verilmemişse P31 türü hesaplanmaz. Kısacası Kamu Yönetimi sorularından herhangi birine doğru veya yanlış bir cevap verilmemişse içerisinde Kamu Yönetimi ağırlığı olan puan türleri hesaplanmaz.

10. elyesailyas

elyesailyas VİP Üye

Ödül Puanları:
    218
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Niğde Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Sayin hocam sizin kardesinizin sınav sonucunda p31 puanı varsa konu kapanmıştır başvurabilir ,yanı hangi puan turu istediğine bağlı kurumun diyelim ki p35 istiyordu kurum sınav sonucun da eğer 70 i geçiyorsa konu kapanmıştır başvurabilir yanı

cenk coban bunu beğendi.
  11. cenk coban

cenk coban VİP Üye

Ödül Puanları:
    318
    büyük ihtimal öğleden sonrakı sınava gırmedıgı ıcın bır cok puanı hesaplanmamıs. sadece pazar sabahına gıren adayların suan kı cıkan alımlardakı etkısı cok pasıf.. 1 daha hazırlansın :)

elyesailyas bunu beğendi.
  12. bobo1903bobo

bobo1903bobo Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Sayın elyasailyas Arkadaşımızın kardeşi Kamu Yönetimi bölümündeki sorulara cevap vermemiş. Bu yüzden de Kamu Yönetimi puan ağırlığı olan türdeki puanları hesaplanmamış. P31 de Kamu Yönetimi ağırlığı olan bir puan türü olduğu için hesaplanmamış.

13. elyesailyas

elyesailyas VİP Üye

Ödül Puanları:
    218
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Niğde Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Bobo hocam yukardan okuduğuma gore P31 puanı var ama arkadaş ben kamu çözmedim diye inat ediyor diye anliyorum

14. Jon Snow

Ödül Puanları:
    118
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Uludağ Ünv.
    Bölüm:
    Ekonometri
    Hocam sadece cumartesi sabah olan sinava girdiyse sadece p3 puani vardir. Pazar gunu olan sinavlara da girdigimizde 120ye yakin farkli puan turu ortaya cikmakta. Cogu kurum farkli puan turlerinden alim yapiyor. Kardesinizin kpss sonuclarinda, kurumun istedigi puan turunden yeterli puani varsa basvurabilir. Yapacaginiz sey kardesinizin sonuc ciktisina bakip, kurumun istedigi puan turu var mi yok mu bakmak..

15. Jon Snow

Ödül Puanları:
    118
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Uludağ Ünv.
    Bölüm:
    Ekonometri
    İsterseniz sonuclarin puan kismini gonderin biz size soyleyelim:)

16. bobo1903bobo

bobo1903bobo Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Sayın elyasailyas bende Kamu Yönetimi bölümündeki soruları çözmemiş diye anladım. En iyisi arkadaşımızın sonuç belgesine bakmak olacaktır. P31 varsa Kamu Yönetimi bölümüne cevap vermiştir.

elyesailyas bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş