Ales!

A

ali20

Misafir
benim sürekli dosya paylasımı yaptgım site var hocam isterseniz onu kullanalım direk mailinize göndriyorum toplu olarak.

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
benim sürekli dosya paylasımı yaptgım site var hocam isterseniz onu kullanalım direk mailinize göndriyorum toplu olarak.
orda da var mı alesle ilgili dosyalar yoksa şu dosy yükleme siteleri mi? ben mailimi yollayayaım size:D

emma_knightley

Site Müdavimi
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Arkadaşlar bugün aranızda alese giren var mı?

Biliyorsunuz ales sorularıyla kpss genel yetenek soruları parallellik gösteriyor genelde.
Giren arkadaşlar soruları nasıl buldunuz?

Bence matematik zor değil uğraştırıcıydı. Hatta çoook uğraştırıcıydı. Sözel 1 de de bir çok soruda 2 şık arasında kaldım. Kpssde de böyle sorarlarsa 1,5 saat genel yetenek sürer herhalde.

Birde bir ales klişesi
"zaman yetmedi.."

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
Arkadaşlar bugün aranızda alese giren var mı?

Biliyorsunuz ales sorularıyla kpss genel yetenek soruları parallellik gösteriyor genelde.
Giren arkadaşlar soruları nasıl buldunuz?

Bence matematik zor değil uğraştırıcıydı. Hatta çoook uğraştırıcıydı. Sözel 1 de de bir çok soruda 2 şık arasında kaldım. Kpssde de böyle sorarlarsa 1,5 saat genel yetenek sürer herhalde.

Birde bir ales klişesi
"zaman yetmedi.."
Sözel kısım zordu sürekli arada kaldım. Sayısal kısım uğraştırıcı ama kolaydı.

eskişehir2626

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Geometri nasıldı arkadaşlar ben bu ara kpss için geometri ye takmış durumdayım ucgrnde alan kenar ya da daire alan primza falan varmi idi

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Geometri nasıldı arkadaşlar ben bu ara kpss için geometri ye takmış durumdayım ucgrnde alan kenar ya da daire alan primza falan varmi idi
geometri çok kolaydı. genel bilgilerle yapabildim.

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Ales bence çok zor değildi. Eğer matematiğe biraz baksaydım çok rahat bi 85 alınabilirdi. Söz-1 normaldi. Matematik problemleri beni zorladı. Hep unutmuşum çözüm yollarını.

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
Ales bence çok zor değildi. Eğer matematiğe biraz baksaydım çok rahat bi 85 alınabilirdi. Söz-1 normaldi. Matematik problemleri beni zorladı. Hep unutmuşum çözüm yollarını.
ya abicim ne güzel işin gücün var ne zahmete giriyosun hala ales falan:D keyfine bak.

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
ya abicim ne güzel işin gücün var ne zahmete giriyosun hala ales falan:D keyfine bak.
Tezsiz yuksek lisans yapmayi dusunuyorum. Ilerde lazim olur bi kosede dursun :) yds de yaparsak iyi olur :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
Tezsiz yuksek lisans yapmayi dusunuyorum. Ilerde lazim olur bi kosede dursun :) yds de yaparsak iyi olur :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bu yola gireceksen tezli yap da sağlam olsun derim ben :)

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler