Ales!

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Iste tamda boyleydi bir hayaldi kpss ile yaşadığım :) yazdim ama begendiginizi gorunce okudunuz diye sildim.okuyamadin mi yoksa.
Yok okudum yorum yapacaktım o yüzden . Harbi harbi senin ki sansislikmis çok üzüldüm yazik olmuş valla.mat yapsan şuan demekki dhmi bekleyecektin. Neyse vardır bunda da bi hayır

Eğitim
Lisans
Üni
Ağrı İbrahim Çeçen Ünv.
Bölüm
Turizm İşletmeciliği
Yok okudum yorum yapacaktım o yüzden . Harbi harbi senin ki sansislikmis çok üzüldüm yazik olmuş valla.mat yapsan şuan demekki dhmi bekleyecektin. Neyse vardır bunda da bi hayır
Normal yaptigimi yapabilseydim sinavda.simdi bacak bacak ustune atip ali agaoglu gibi kadro begenmezdim.bu degil bu hic degil.beni anlamıyorsunuz :)

Eğitim
Lisans
Üni
Ağrı İbrahim Çeçen Ünv.
Bölüm
Turizm İşletmeciliği
Anladım hocam doğrudur bir yerde noksan lik oluyor illa ki :) peki hocam sizin bölüm de denklik mi alıyor yoksa ayrıca iibf mi okudun uz.
K.bakma.kacirmisim bu soruyu.benim.bolum denklik aliyor.sizin bolumlerle esdeger a grubu atamalarda.

Elifreyyan

Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Normal yaptigimi yapabilseydim sinavda.simdi bacak bacak ustune atip ali agaoglu gibi kadro begenmezdim.bu degil bu hic degil.beni anlamıyorsunuz :)
Valla şuan puanımı sana veresim geldi hakediyorsun sonuna kadar :)

Elifreyyan

Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi

Elifreyyan

Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ahh ahh eskiden boylemiydi.buralar hep dutluktu.sizin bolumun kadrolarda mi az hocam
Evet hocam normalde öyle değildi ama iste ösym duymuş ya benim tercih yapacağını bizim bölüm e az kadro vermiş atanamim diye

Eğitim
Lisans
Üni
Ağrı İbrahim Çeçen Ünv.
Bölüm
Turizm İşletmeciliği
O zaman denkligin b grubuna merkezi ye bir katkısı yokmuş hocam sizin için ben sanıyordum ki mesela Maliye bölümüne yada işletme bölümüne denksin
Hocam b grubna denk olsa keske.arkama yaslanir raahatima.bakarim.ama o da haksızlık olur olmaz oyle.benim hakkimi olani bana verseler sorun yok ama her yerden darbe vuruorlar bize