Alıntı Bilgilendirmesi ve Bilgilendirme sistemi...

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Bir çok arkadaşımız konuyu takip edemediğini bildirdi test aşamasını geçti kullanımda şuan...

Mesajlarınızdan alıntı yapıldığında Forum üstünde Bildirimler kısmında alıntı yapıldığını yazacak...

Bir diğer konu ise bir üyeden bahsettiğinizde kişiyi uyarması için aynı twitterdeki gibi

@kullanıcıadı yazmanızdır. yalnız Kullanıcı adını tam olarak yazmanız gerekmekte türkçe karakterlere dikkat yani...

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Bir çok arkadaşımız konuyu takip edemediğini bildirdi test aşamasını geçti kullanımda şuan...

Mesajlarınızdan alıntı yapıldığında Forum üstünde Bildirimler kısmında alıntı yapıldığını yazacak...

Bir diğer konu ise bir üyeden bahsettiğinizde kişiyi uyarması için aynı twitterdeki gibi

@kullanıcıadı yazmanızdır. yalnız Kullanıcı adını tam olarak yazmanız gerekmekte türkçe karakterlere dikkat yani...
eyvallah adminim ellerine saglık

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Hem normal başlığı alıntı yaptığımızda da bildirim geliyor hemde @mustor şeklinde kullandığımızda da ileti geliyor Facebook'a rakip oluruz bu gidişle :D

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
@mustor @horoz28 len ne hakkımda konusuyosunuz bakem bak uyarı geliyo durmadan hakkınızda konusan var diyo sizden bahseden var diyo :D

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
O değilde bu fırsatlar diyarı nerlerde dur faceden bi ulaşayım ben ona

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
@İİBF @mustor @horoz28 bak hazır bu olmuşken aklıma geldi açtığımız konunun başlığını diyelim değiştirmek istedik ne yapcaz?

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
@İİBF admin şehrini anlat bölümü açarmısın başlayalım bildiğimiz şehirler hakkında bilgi vermeye

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
@İİBF admin şehrini anlat bölümü açarmısın başlayalım bildiğimiz şehirler hakkında bilgi vermeye
@İİBF @mustor evet admin bu bölümü ben dün başlık açtım bi iki katılı oldu ama bölüm olması daha hoş olur bölümü aç harf sırasına göre ya da plakaya göre de tek tek illeri ekle aga bize de içlerini doldurmak düşer :D

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Ben o sayfayı bulamadım ya ne güzel ben Giresunu anlattıydım gerçi kaybolması daha iyi tercih eden azalsın canım :)

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Bence Genel kültür bölümünde olmalı şehirler Orada ilgili bir kaç plaka ve şehir ismini açalım istekli arkadaşlar kendi illerini bahsetsinler sonra benim gibi :)

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Tam olarak nasıl nereye alt başlıklar olacak mı ?
hocam kpss bölümünde İLİNİ ANLAT diye bir katagori olabailir tek tek illeri yazmaya gerek yok herkes yazacağı ilin başlığını açar falan bu şekilde olabilir =)

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Hocam, açtığımız başlıklar yazdığımız mesajlar kısmında da bir düzenleme yaparsanız harika olaca, elinize sağlık.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Bence Genel kültür bölümünde olmalı şehirler Orada ilgili bir kaç plaka ve şehir ismini açalım istekli arkadaşlar kendi illerini bahsetsinler sonra benim gibi :)
ama tercih edecekler için olacağı için KPSS bölümünde açılması daha iyi olmamı :D