ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında getlucky tarafından paylaşıldı.

1. getlucky

getlucky Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    293
    Bu tercih doneminde hepimiz sirasiyla once sok olduk, sonra kizdik, sonra uzulduk, yeri geldi hepimiz birbirimize girdik ama oyle yada boyle bu surecin de sonuna geldik. Cogumuz tercihleri verdik zannediyorum. Artik sadece hayirlisini istemek ve dua etmek kaldi. Insallah hepimiz icin en iyisi olucak. Atanamayanlar da uzulmesin hicbi sey bitmis degil. Eninde sonunda alnimizin akiyla memur olup hayallerimizi gerceklestirmeye baslicaz. Boyle konusmalari sevmezdim ama hepimiz cok gerildik cok sıkıldık artik biraz rahatlayalim. Totemleri yapalim. Bizler hep kazandik hep sampiyonuz ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN! :)

2. bıktımbıktım

bıktımbıktım Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    amin arkadaşım.

bende şimdi bitirdim tercih işlemlerimi üzerimden büyük bi yük kalktı.nasıl bir tercih yaptım bende bilmiyorum birsürü değişik yer yazdım.eğer gelirse pişman olmam inş.elimizden geleni yaptık bekleyip görücez.herkesin hakkında hayırlısı olsun.bütün isteyenlere dua ederek yaptım.allahım inş gönlümüze göre verir.

3. getlucky

getlucky Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    293
    Amin. Ilk baslarda cok uzuldum hatta oturdum gunlerce agladim erkek arkadasim teselli etti o ozel sektorde calisiyo ve onun sartlarini gordukce su memurluga daha cok takiyorum kafami. Eninde sonunda olacak. Biz elimizden geleni yaptik. Hayirlisi olsun

4. ziyade06

ziyade06 Üye

Ödül Puanları:
    8
    İnş aminnnnn allahım herkese hayırlısı neyse onu versin

5. Ya Nasip Ya Kısmet!

Ya Nasip Ya Kısmet! Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    amin hepimiz için hayırlısı olur inş. bende ilk kez bu tercihlerde hiç bi değişiklik yapmadım. haziranda değiştirmemiş olsam atanmış olacaktım. hayırlısı bakalım.

Sayfayı Paylaş