Altın Fiyatları Düşüşe Geçti!

Eğitim
Lisans
Üni
Ege Ünv.
Bölüm
Finansal Ekonometri
Dolar kurunun inişe geçmesi, ons değerinin dibe çakılması, yurtiçi altın piyasalarında fiyatların yere serilmesini sağladı. Uzun süredir yükseliş gösteren altın, son 7 aylık zaman dilimi içerisinde ciddi yükseliş yaşamıştı. Temmuz ayında ise ard arda gelen düşüşler beklenmedik fiyatları ortaya çıkardı.

Son 1 ay incelendiğinde değer kaybı 4 liralık olarak dikkat çekse de fiyatlar tavan rakamdan 8 lira geride yer alıyor. Son olarak bu hafta içerisinde yaşanan düşüşler fiyatları 97 liraya getirdi. Düşüşün devam etmesi beklenmesine rağmen, altının direnci krıılmış değil. 98 lirayı zorlayan rakamlar doların desteğiyle birlikte yeniden 100 liraya gelebileceği düşüncesi hakim.

Kaynak: http://www.altinfiatlari.com/

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Terör tehlikesi & altının güvenli liman olarak görülmesi altının düşmesini engelliyor. Ons 1100lerin altına çoktan indi oysa.

Eğitim
Lisans
Üni
Ege Ünv.
Bölüm
Finansal Ekonometri
Terör tehlikesi & altının güvenli liman olarak görülmesi altının düşmesini engelliyor. Ons 1100lerin altına çoktan indi oysa.
Olaylar doları da tetikliyor. Fiyatlar yeniden yavaş yavaş tırmanıyor. 100 lirayı görebiliriz yeniden.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Ons fiyatları daha da inecek. İnsin de evlenelim :)

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans