AMASYALI VARSA BU İLANI KAÇIRMASIN

Konu, 'SYDV' kısmında Kafkaslı tarafından paylaşıldı.

 1. Kafkaslı

  Kafkaslı Üyeliği İptal Edildi

  Kayıt:
  31 Ekim 2012
  Mesajlar:
  6.694
  Beğeniler:
  3.176
  Ödül Puanları:
  938
  Cinsiyet:
  Kadın
  Göynücek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığında istihdam edilmek üzere 1(bir) Büro Göre... Son Başvuru : 15.08.2014
  İl AMASYA İlçe GÖYNÜCEK Alınacak Sayı 1
  Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
  Açıklama - Bilgisayarı iyi derecede kullanabilme , (Ofis programlarını iyi derecede kullanmak) Bilgisayar kullanabildiğine dair belge.
  - Eğitim Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültesi bölümleri hariç Diğer 4 Yıllık örgün Yükseköğretim Kurumlarının birinden mezun olmak.
  - Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
  - 1-Eğitim Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültesi bölümleri hariç Diğer 4 Yıllık Örgün Yükseköğretim Kurumlarının birinden mezun olmak. 2-Bilgisayarı iyi derecede kullanabilme , (Ofis programlarını iyi derecede kullanmak) 3- Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 4- Sınavı kazanan adaylardan sözleşme aşamasında, görevi devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmadığına ve her türlü iklim koşulunda her türlü taşıtla seyahat etmeye engel olmadığına dair tam teşekküllü bir hastaneden alınacak sağlık kurulu raporu. 5-Büro Görevlisi olarak yerleşmeye hak kazandıktan sonra Göynücek ilçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek. 6-Son altı aydır Amasya ili sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. Personel alımı ile ilgili diğer tüm bilgiler T.C. Göynücek Kaymakamlığı kaymakamlığımız web adresinde bulunmaktadır.
   

Sayfayı Paylaş