Ana Sayfa kaldırılmalı mı ?

Serkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Ana Sayfadaki portal kaldırılıp Giriş Forum olarak mı ayarlanmalı kararsız kaldım.

Ayrıca kafamdaki şu soru işaretlerinide giderirseniz sevinirim.
iibflilerin internette ihtiyacı olan şeyler nedir ayrıca Sayfa bünyesinde bunu karşılayabilirmiyiz ?
Foruma ziyaretçilerde yazabilsin mi ?
iibfliler.net facebook sayflarını 20.000 civarına yükseltmek için iibflilere hangi kanaldan ulaşabiliriz :)

Gizli Mücadele Sayfalarında açıyorum konuyu kendi aramızda tartışabilmek için.

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
ben sunu soyleyim bu siteyi ilk duydugumda anasayfaya bakip cikiyordum sonra baktim hep ayni yazi bir sure girmemistim bence sadece forum seklinde olsun ayri bir baslikta yazar kalemi güncel haberler falan yapariz daha etkili olur ama her önüne gelen foruma yazamasin yani sadece uyeler yazsin cunku her misafir iibfli degildir bence bas edilemez olur ozaman uye olmak zor degil herkes etrafindaki iibfliyi cagirsin face e siteye ögrenci calisan butun iibf burda olsun

iktisatçı

Aktif Üye
Mücadele Grubu
eğer anasayfa kalacaksa daha aktif olmalı çünkü foruma ilk giren kişi direk anasayfayı görüyor ve eski haberleri görünce foruma bakmadan kaçıyor.
benim bildiğim bu tarz sitelerde foruma üye olunmadan yazamıyorlar. hem yazışma ziyaretçilere açılırsa kargaşa olabilir. mesela şimdi bir başlık açtık puan sıralaması ile ilgili. ziyaretçi biri değişik değişik puanlar yazıp bizi şaşırtabilir. tabi bunlar benim görüşüm.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Anasayfalarımız artık yok. Güncelleme ile Kaldırıldı ufak aksaklıklar, yada unuttuğum şeyler olmuş olabilir. Görürseniz söylersiniz düzenleriz. :)

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
iibf kaleminden diye bir baslik yapmalimiyiz uyelerimiz icinden geleni yazsin oyle bir istek vardi sanirim eskiden ana sayfa icin yazar kalemi olsun bizde yazalim diye

iktisatçı

Aktif Üye
Mücadele Grubu
ben bir de birşey sormak istiyorum foruma iibfli arkadaşları çekmek istiyoruz ya bunun için bir önerim var ama yapabilir miyiz yapabilisek nasıl olur bilmiyorum. önümüzdeki haziranda memur alımı var ya mesela karaca karabulut ve memurlar.net hemen sitelerinde branşa göre otomatik tercih rehberi hazırlıyorlar. KPSS 2013/3 Tercih Rehberi - Memurlar.Net
gibi. biz de foruma böyle birşey koysak. malum çoğumuz bilgisayardan pek anlamıyoruz. bizim yapabileceğimiz birşey mi bu.
tercih döneminde bayağı çok kişi çekeriz foruma. çok mu şey istiyorum ben de :D

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
ben bir de birşey sormak istiyorum foruma iibfli arkadaşları çekmek istiyoruz ya bunun için bir önerim var ama yapabilir miyiz yapabilisek nasıl olur bilmiyorum. önümüzdeki haziranda memur alımı var ya mesela karaca karabulut ve memurlar.net hemen sitelerinde branşa göre otomatik tercih rehberi hazırlıyorlar. KPSS 2013/3 Tercih Rehberi - Memurlar.Net
gibi. biz de foruma böyle birşey koysak. malum çoğumuz bilgisayardan pek anlamıyoruz. bizim yapabileceğimiz birşey mi bu.
tercih döneminde bayağı çok kişi çekeriz foruma. çok mu şey istiyorum ben de :D
valla iyi fikir ama hani nasıl basit mi zor mu bilmiyorum yoksa böyle olaylarda iyi üye çekebiliriz

iktisatçı

Aktif Üye
Mücadele Grubu
arkadaşlar aöf ile birlikte 350bin kişiyiz diyoruz. gerçi beni bilen biliyor aöf'de okuyanlara değil de örgün+2. öğretimde okuyanlarla aöf'de okuyanları bir tutan sisteme karşı bir antipatim var benim. ama madem aöf'yi de işin içine katıyoruz forumda aöf için bir bölüm açsak acaba milleti foruma çekebilir miyiz. millet hem soru paylaşımı falan yapar hem de mücadeleye dahil olur. ama tek korkum çakma İİBF'lilerin foruma girme olasılığı. biliyorsunuz mühendis ya da FEF'li olup 2. üniversite yoluyla aöf okuyan çok var. eğer aöf ile ilgili başlık açarsak bunların foruma dahil olma olasılığı artacak. siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz

Serkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Evet onunla ilgili bir çalışma yapmalıyız ancak yardımda gerekiyor. Çıkmış soru konu özeti gibi kaynakları site üzerinden vermek lazım.

iktisatçı

Aktif Üye
Mücadele Grubu
ben hem örgün iktisat hem de aöf işletme mezunuyum elimden geldiğince yardım ederim. bazı aöf sitelerinde üyeliklerim var en azından oradan geçmiş yıl sorularını falan buraya aktarabilirim.