ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM SİSTEMİ, ÖĞRENCİLERİNİ KAMPÜSE DAVET EDİYOR

Konu, 'AÖF Forumu' kısmında Auricol tarafından paylaşıldı.

 1. Auricol

  Auricol Yeni Üye

  Kayıt:
  12 Mart 2016
  Mesajlar:
  1
  Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cinsiyet:
  Erkek
  Eğitim:
  Yüksek Lisans
  Üni:
  Anadolu Ünv.
  Bölüm:
  Uluslarası İlişkiler
  [​IMG]

  Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü, açıköğretim sisteminde okuyan öğrencilerine yönelik Model Birleşmiş Milletler etkinliği düzenliyor. Birleşmiş Milletler oturumlarının simülasyonu şeklinde gerçekleştirilecek etkinlikte, öğrenciler Birleşmiş Milletler üyesi olan 15 farklı ülkeyi temsil ederek Birleşmiş Milletler deneyimi yaşayacak.

  “Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi’nde Reform’’ konu başlığının müzakere konusu olarak seçildiği etkinlikte katılımcılar, temsil edecekleri ülkenin Güvenlik Konseyi reformu hakkında savundukları fikirleri simülasyonda uygulayarak ülkelerinin çıkarları doğrultusunda bir karar metni oluşturmaya çalışacaklar.

  Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sisteminde yer alan öğrencilere yönelik olan etkinlik, 14-15 Mayıs 2016 tarihlerinde Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü Öğrenci Merkezi Salon 2009’da gerçekleştirilecek. Farklı şehirlerde okuyan Açıköğretim öğrencilerini bir araya getirmeyi amaçlayan etkinlikte, öğrencilerin ulaşım, konaklama ve yemek masrafları organizasyon tarafından karşılanacak

  Ayrıntılı bilgi ve başvuru için anadolumun.anadolu.edu.tr sitesini ziyaret ediniz.
   

Sayfayı Paylaş