ANASAYFADA HABERLER NEDEN GÜNCEL DEĞİL?...

mavad

Aktif Üye
Mücadele Grubu
SON İKİ HAFTADIR BİR DURGUNLUK VAR. Ben bütün haberleri bu sitede takip etmek istiyorum gündem spor memur alımı ne varsa ... ama hep bakıyorum eski haberler var ne oldu acaba neden haberler yok.? neden bu durgunluk.

ÖNERİDİR: BENCE İİBFLİ VE AİLELERİNİ BU SİTEYE GETİRTMEK İSTİYORSANIZ SİTEMİZİN ÖNCELİKLE HABER İLANLAR VE SPOR GİBİ İLGİ ÇEKEN TARAFLARININ SÜREKLİ GÜNCEL OLMASI GEREKİR.

siteye her gün girip hep aynı haberi gördüğümde valla benim de canım sıkılıyor.

saygılar site yöneticileri...

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Hocam ben anlamıyorum o işten eğer gönüllüysen günlük 10 dknı ayırıp bize yardımcı olabilirsin.2-3 kişiyiz burda zaten biri çalışıyor diğerlerimizinde mülakatları şu bu oluyo burda aktif olarak çok görev yapamıyoruz zaten elimizden gelen şimdilik bunlar napalım bizde.

Serkan

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Bu konuda gönüllü olacak mücadele grubu üyelerine haber ekleme yetkisi verebiliriz. Ancak yöneticininde dediği gibi hakikaten hepimiz hem mülakatlar hem dersler arasında bu mücadeleyi vermeye çalışıyoruz.

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
çaktırmadan reklam yapıyor...sadece gazeteler vardı, şimdi müşavirlik sayfası eklemiş :D
şimdiye kadar 3 tane mesaj girmiş ikisi "teşekkürler" birisi de "verdiğiniz bilgiler için sağolun"(bunu kpss ile ilgili bilgi paylaşılan bir sayfada yazmış, belliki araştırmayı seven bir arkadaş onun için ilgisini çeken konulara teşekkür edip çıkıyor :D )

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
teşekkürler türkiye

reklam alınır :D