Anasayfamız Mücadele Edenlere Açılıyor

Konu, 'iibfliler.net Forumları' kısmında İİBF tarafından paylaşıldı.

1. İİBF

İİBF Admin Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    418
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    ÇEKO
    Şuana kadar yönetimde olan Anasayfayı düzenleme yetkisi mücadele eden üyelerede açılacak...

Amacımız üyelerin iibfyi ilgilendiren duyuruları aracı kullanmadan direk üyelere duyurmaları...

Bunun için genellikle aktif mücadele eden üyeleri Forumumuzda bulunan kadrolu üye grubuna aktaracağız genellikle Yoğun Forumu kullanan arkadaşlarımız olacak...

Mücadele Grubundan talep gelirse onlarıda bu gruba ekleyip Anasayfaya manşet duyuru ekleme izinleri vereceğiz.

Aşağıda bu işlemin nasıl yapılacağı hakkında görsel anlatım var... İlgililere duyrulur...

İşlem 1

Ekleyeceğiniz konuya girip üst taraftaki "Konu Araçları" kısmından "Anasayfaya Ekle" bölümünü tıklayın..

1.png

İşlem 2

Gelen pencere artık konudan bağımsızdır... Orada istediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz yaptığınız düzenleme sadece portalda görünür konuda değil...

3.png

İşlem 3

Alt taraftaki portal ayarları kısmı genelde standarttır sizde o şekilde kullanın.. Sadece Manşete ekle ve Portala ekle kısımlarını seçmeniz halinde resim ekleme bölümü gelecektir.

2.png

Anasayfaya ekle dedikten sonra resim ekleme yeri gelecektir. Eğer Resim Ekle ve Manşet ekleme kısımlarını işaretlediyseniz gelen pencerede 2 bölümede resim eklemeniz gerek ki görünsün...

Resimleri herhangi bir internet sitesinden değilde iibfliler.nete yüklemenizi önemle rica ederim :)

2. İİBF

İİBF Admin Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    418
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    ÇEKO
    Bu Uygulamayı kullananlar yok... Aslında Mücadele Grubu üyelerimiz için yapmıştık... Talep gelmedi onlardan. :)

3. Yelken

Yelken Admin Yetkili Kişi Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    burada mucadele grubu olusmuyor maalesef ruhumuza yanayım neye yatkınsa :acpsnr:

Sayfayı Paylaş