Ankara Başmüdürlük Kazanıp Gitmeyecekler

Yusuf80

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
Diğer
Arkadaşlar Ankara Basmudurluk için kazanıp merkezi gümrük vs nedenlerle gitmeyeçek olanlar lütfen yazsin Allah rızası için

ymymym

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Ben sonucuma bakamadım hala yeni kimlik için başvurmuştum gelmedi daha diğerinide kabul etmiyor ama kazansam bile gitmicem baktıgım zaman yazarım buraya.

Yusuf80

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
Diğer
Ben sonucuma bakamadım hala yeni kimlik için başvurmuştum gelmedi daha diğerinide kabul etmiyor ama kazansam bile gitmicem baktıgım zaman yazarım buraya.
Saolun hocam haberinizi bekliyoruz Allah razı olsun

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar Ankara Basmudurluk için kazanıp merkezi gümrük vs nedenlerle gitmeyeçek olanlar lütfen yazsin Allah rızası için
Hocam Allah razı olsun sizden iyiki açtınız bu başlığı ben diğer sayfada sordum ama cevap vermedi kimse. ptt tek umudumdu 17.yedeğim umarım sıra gelir

nisan-berna

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Ben de 8.yedegim puanım 87.1424 ne olur durumum hic bilmiyorum lütfen kazanıp da gitmeyecek olanlar yazabilir mi

Yusuf80

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
Diğer
Diğer konu başlıklarına da yazalım arkadaşlar. Bilen duyan gören herkese ulaşmaya calisalim

esses

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
İktisat
güvenlik soruşturması daha yeni yapılıcak diyorlar ama ona göre de elenen olur ins gireriz ben de 30 uncu yedegim ankarada

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Kaç saattir telefonun başında bekliyorum lütfen kazanıp gitmeyecek arkadaşlar yazıp yardımcı olsun bizlerede bir umut olsun

kartal789

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
güvenlik soruşturması daha yeni yapılıcak diyorlar ama ona göre de elenen olur ins gireriz ben de 30 uncu yedegim ankarada
umudunu kırmak istemem ama bu saatten sonra elenen olmaz. Ama Ankara da 30. yedeğe bence kesin sıra gelir. Çünkü 339 kişi içinde 30 gitmeyen rahat çıkar.