Ankara Başmüdürlük Kazanıp Gitmeyecekler

Yasin Dogan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar bunlar yedekleri gözden mi çıkardı acaba?
Aynen arkadaşım sanki bizi hiçe saymislar. Tarihinde yapılan sınavlarda başarılı olan ve güvenlik soruşturması olumlu geçen adaylar demiş . Biz yokuz anlayacağınız . Orda ki ve bizi bitirmiş

Glcan90

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Öğleden sonra şekillendirelim

biber

Emirhan ve Süleyman'ın Anası :)
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar bizde bittik gibi. Tarihinde yapılan sınavlar da başarılar olan ve güvenlik soruşturması olumlu geçen adaylar demiş . Orda ki ve sanki bizi hiçe saymış
Niye bitelim hocam o 1750 kişiyi biz yedeklerle dolduracaklar açıklamada bizi katmamışlar ama sınavlarda başarılı olanda bizleriz .ben tek kişilik alım yapan yerde ilk yedeğim asil evrak vermedi sıra bende e orası boş mu kalacak

Elgiyesa01

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
İktisat
Niye bitelim hocam o 1750 kişiyi biz yedeklerle dolduracaklar açıklamada bizi katmamışlar ama sınavlarda başarılı olanda bizleriz .ben tek kişilik alım yapan yerde ilk yedeğim asil evrak vermedi sıra bende e orası boş mu kalacak
Haklısınız aslında insallah oyledir

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Asillerin işlemleri yapılsın ondan sonra da bizimkiler başlıycak arkadaşlar khk de geçen maddeyi yazmışlar zaten o kısmı khk de gördük biz bu sınavda başarılı olduk hem geçen gün arkadaş aradı ankara ik yı çağıracaklarını söylediler artık korkulacak bir şey yok olumsuz yorumlarla birbirimizi daha çok olumsuz düşünmeye yönlendirmeyelim. Orada 1750 kişiden bahsediliyor Türkiye genelinde atıyorum 300 kişi evrak teslim etmedi o 300 kişi nasıl tamamlanacak? Daha önce acaba 3.alımla mı kapatırlar o açığı gibi felaket haberleri vardı akıllarda şimdi bakın 3.alımda iptal ve ne zaman yapılacağı belli değil mecburlar bizi çağırmaya zaten neye dayanarak vazgeçtim yedeklerden diyecek? Hiç olumsuz düşünmeyin bizi çağıracaklar sadece asilleri beklememiz lazım

yigitt206

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar yedeklerden çağrılanlar oluyor başka illerden. Ankaradan aranan yada bilgi alan varmı. Hayırlısıyla bizlerede sıra gelsin. Gelişme olursa yazalım lütfen

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Ben mail aldım arkadaşlar gözümüz aydın çağırdılar özellikle iktisat 28 arkadaşım artık rahat bi nefes alalım Ankara için bu arada
Aynen hocam çok rahatladım valla hepimizin gözü aydın çok sıkıntı çektik çok üzüldük çok şükür bu günüde gördük :D

13urak

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaşlar bu numaraları tekrar dan yazarsanız sevinirim ve şu an kaçıncı yedek çağrılmış bilgisi olan var mı
,