Ankara Başmüdürlük Kazanıp Gitmeyecekler

f.avci

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Inanamiyorum maili gorunce yasadigim soku hala uzerimden atamadim tamamen umudumu kaybetmistim mail alan tum arkadaslarimi tebrik ediyor bu surecte forumdaki paylasimlariniz icin tesekkur edeiyorum

13urak

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
allahım inşallah 74 e kadar gelir

Vlshn44

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
İktisat
Belgeleri hazırlayın 31 Ocak a kadar teslim edin diye

13urak

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaşlar 56. yedeğe kadar çağırmışlar. bu saatten sonra ne olur bilmem ama pek bi umudum kalmadı

yigitt206

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
allahım inşallah 74 e kadar gelir
inşallah kardeşim gelir. arama veya mail gelmesede ümidi kesmeyin. yedeklerden de gelmeyen olur. tam sayı belli değildir bide yedeklerin işlemleri bitsin o zmn da cagrılan olur. ki insallah beklemezsiniz öyle birşeyi

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
arkadaşlar bu numaraları tekrar dan yazarsanız sevinirim ve şu an kaçıncı yedek çağrılmış bilgisi olan var mı
,
Hocam gelen maildeki alıcılarda 55 kişi saydım ben ama yedeklerden gelmeyen olacak asillerden evrak teslim edip gelmeyen olacak inşallah sizede sıra gelir numaralar bunlar

Ekli dosyalar

13urak

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
Hocam gelen maildeki alıcılarda 55 kişi saydım ben ama yedeklerden gelmeyen olacak asillerden evrak teslim edip gelmeyen olacak inşallah sizede sıra gelir numaralar bunlar
hocam aradım az önce 56. yedek çağrıldı dediler peki bundan sonra çağıracak mısınız dedim. dağıtıcı çağırmayacağız ancak gişeden ne olur bilemem dedi.
Bakalım artık bundan sonrasında çok umutlu değilim ama bekleyip göreceğim :/

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Hocam belgeleri ne zaman teslim edeceksiniz?allahim bunlari konusnayida nasip etti
Aynen valla çok şükür hocam hala inanamıyorum benim evraklarım hazır değil çıktıları almıştım bugün dolduracam yarın sabah sağlık raporu almaya gideceğim eğer yetiştirirsem yarın mesai bitimine kadar veririm inşallah

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
hocam aradım az önce 56. yedek çağrıldı dediler peki bundan sonra çağıracak mısınız dedim. dağıtıcı çağırmayacağız ancak gişeden ne olur bilemem dedi.
Bakalım artık bundan sonrasında çok umutlu değilim ama bekleyip göreceğim :/
Hocam hiç umudunuzu kaybetmeyin bence size sıra gelir yedeklerden de asillerden de gelmeyen olacak siz mutlaka takipte kalın ay sonunda bizim süremiz bitiyor asillerin de biter sonra tekrar çağırmalar başlar canınızı sıkmayın 56 çok iyi bir sayı devamı gelecek inşallah

Nles

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hemen hazırlayın hocam bir an önce verelim belki hemen gönderirler dosyamızı çabucak bitsin inşallah :)
Hocm şimdi hastaneye geldim saglik raporu icinde ise giris diye imzaladim.baska birşeyler istiyorlar mi diyr soruyorlar ayrintili olarak öyle birsey yok değil mi

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Hocm şimdi hastaneye geldim saglik raporu icinde ise giris diye imzaladim.baska birşeyler istiyorlar mi diyr soruyorlar ayrintili olarak öyle birsey yok değil mi
Hocam 5 bölüme görünmek gerekiyordu asiller hazırlarken okumuştum başka bir şey bilmiyorum daha almadım çünkü ben

yigitt206

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
yok diye biliyorum ama siz erkenden halledicek gibisiniz. extra bişy olursa evrak vermeye gittikten sonrada halledersinz. en kötü 20 gun var daha nasılsa