Ankara Başmüdürlük Kazanıp Gitmeyecekler

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
2. grup diye bişey mi varmış ?
Hocam asil olarak kazanan ama hala aranmayan arkadaşlar varmış onlara ikinci liste daha onaya gitmedi adınız o listede olabilir demişler face de

bu yedek sayısı birinci listeye göreyse 2 liste onaya gidince yedek sayısı artar diye tahmin ediyorum ya da öyle olmasını umuyorum

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Arkadaşlar feragat etmek için numara bilen var mı ? kimi aradıysam başka numara arattılar ve bi sonuç elde edemedim!

pelinss

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
arananlara tekrar gelip gelmeyecekleri soruluyomu yoksa evrak teslim eden herkes işe başlıcak gbi mi kabul ediliyo

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar beni aradılar şimdi mail gönderdik maillerinizi kontrol edin 31 ocağa kadar süreniz var hayırlı olsun dediler :D :D
Beni de aramislar aylardir bekledigiim telefonu duymadigim icin acamadim kacirdim bu arada evraklari teslim edecegimiz adres icin isinlar mahallesi esref bitlis cad yenimahalle adresi verilmis bu mulakatta katildigimiz adres degil saniyorum izmirde ikamet ediyorum ankarayi pek bilmiyorum havalimanindan nasil gidilebilecegini tarif eden olursa cok sevinirim

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Beni de aramislar aylardir bekledigiim telefonu duymadigim icin acamadim kacirdim bu arada evraklari teslim edecegimiz adres icin isinlar mahallesi esref bitlis cad yenimahalle adresi verilmis bu mulakatta katildigimiz adres degil saniyorum izmirde ikamet ediyorum ankarayi pek bilmiyorum havalimanindan nasil gidilebilecegini tarif eden olursa cok sevinirim
Yok hocam yenimahalleye vereceğiz evrakları başmüdürlüğe maalesef bende bilmiyorum

yanimdakal

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Maliye
Hocam heyet raporunu nasıl alicaz nasıl müracaat etmemiz gerekiyo acaba uzun sürüyomus tek tek polikilinikleri mi gezmemiz gerekiyo

Yusuf80

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
Diğer
Arkadaşlar sağlık raporu ile ilgili bise soracam. özel hastanelerde hangi birimlerin olması lazım tam teşekküllü olması için. Daha önce alan arkadaşlar yardımcı olabilir mi. Nerelerden aldiniz raporu. Hangi birimlere göründünüz. Bunun belli bı standardı var mı. Yoksa sadece iş için veya memuriyet için falan deyince onlar yönlendiriyor mu

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar sağlık raporu ile ilgili bise soracam. özel hastanelerde hangi birimlerin olması lazım tam teşekküllü olması için. Daha önce alan arkadaşlar yardımcı olabilir mi. Nerelerden aldiniz raporu. Hangi birimlere göründünüz. Bunun belli bı standardı var mı. Yoksa sadece iş için veya memuriyet için falan deyince onlar yönlendiriyor mu

Forumda daha once alan arkadaslar ekteki bolumlerin yeterli olacagini soylemisler belki yardimci olur

Ekli dosyalar

Nles

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hocam bugün @Nles aldı sanırım o bize yardımcı olsun:)
Hocam bulunduğum ilde tum özel hastaneleri aradim veremiyoruz biz is giris icin dediler
Mecburen devlet Hastanesi'ne gittim bir belge aldim mühürlettim memura 200 lira vezneye yatirdim fakat öğleden sonra olduğu için sabaha kaldı çünkü baya bir poliklinik gezmem gerekecek . Sonra oradan tekrar kurula gidecekmis birde orada imza atilacakmis benimki uzun sürecek yani.bir ara ankaraya gelip Özelden alayim dedim sonra aman neyse burada halledeyim dedim. Bende şimdi size birsey sorucam. Suan bir yerde geçici destek personeli olarak calsiiyorum PTT sözleşme imzalatana kadar calissam bir sorun oluyor mu? İstenilen belgelerde hizmet yükümlülüğü olmamasina dair birşey var ya sıkıntı çıkar mi ki

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Hocam bulunduğum ilde tum özel hastaneleri aradim veremiyoruz biz is giris icin dediler
Mecburen devlet Hastanesi'ne gittim bir belge aldim mühürlettim memura 200 lira vezneye yatirdim fakat öğleden sonra olduğu için sabaha kaldı çünkü baya bir poliklinik gezmem gerekecek . Sonra oradan tekrar kurula gidecekmis birde orada imza atilacakmis benimki uzun sürecek yani.bir ara ankaraya gelip Özelden alayim dedim sonra aman neyse burada halledeyim dedim. Bende şimdi size birsey sorucam. Suan bir yerde geçici destek personeli olarak calsiiyorum PTT sözleşme imzalatana kadar calissam bir sorun oluyor mu? İstenilen belgelerde hizmet yükümlülüğü olmamasina dair birşey var ya sıkıntı çıkar mi ki
hiç bilmiyorum hocam valla isterseniz yarın ik yı bi arayıp sorun onlar bilir