Ankara Başmüdürlük Kazanıp Gitmeyecekler

Yasin Dogan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar şimdi bu ilk 56 yedek evrak vermeyenler mi ben bunu anlamadım .

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Arkadaşlar rica ediyorum feragat edenler dilekçe yollasın yoksa ay sonuna kadar her çağrılan gelecek gibi düşünülüp başka kimse çağrılmıyormuş ! evrak teslim edenlerin güvenlik soruşturması yapılıyor eksik kişi için tekrar çağırma olmuyormuş

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Hocam o zaman başlıyorum soru sormaya
Geçici adres diye bir kısım var is isteme beyannamesinde o kisma ankradan bir adres yazsam verilecek sube icin etkili olur mu?
Sorun hocam :) yeni geldim kusura bakmayın yeni cevap yazıyorum genelde yakın yere veriyorlarmış hocam

13urak

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
Hocam ben bugün evrak teslimi için gittim iki kişi dilekçe vermiş feragat etmiş kararsız olan iki kişi varmış kendi aralarında konuşuyorlardı
Şu an için 2 kişi görünüyor hakkından feragat eden ayrıca asil olarak hak kazanıp belge veren adaylar, yaşanan süreçten sonra başka yere atanırsa ne olacak onu merak ediyorum

pelinss

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Şu an için 2 kişi görünüyor hakkından feragat eden ayrıca asil olarak hak kazanıp belge veren adaylar, yaşanan süreçten sonra başka yere atanırsa ne olacak onu merak ediyorum
istanbul alımında aylar snra çagrılan vardı heralde ilk etapta bu ay sonu diyolar yoksa 6ay yedeklgn ne anlamı kaldıki

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
istanbul alımında aylar snra çagrılan vardı heralde ilk etapta bu ay sonu diyolar yoksa 6ay yedeklgn ne anlamı kaldıki
hocam ben hakkımdan feragat etmek icin dilekçe yazacağımi söylediğimde iyi ettiniz çünkü bu ay sonuna kadar evrak teslim edenlerin soruşturmasi başlayacak etmeyenler için bir daha çağrılma olmayacak dendi .

Yasin Dogan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
hocam ben hakkımdan feragat etmek icin dilekçe yazacağımi söylediğimde iyi ettiniz çünkü bu ay sonuna kadar evrak teslim edenlerin soruşturmasi başlayacak etmeyenler için bir daha çağrılma olmayacak dendi .
Yapmayın hocam öyleyse Biz bittik . Eminim çoğu yapmamış .

Yasin Dogan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Ankara için evrak vermeye giden Arkadaşlar Lütfen detaylı bi sorun . Bu ay sonundan sonra evrak verilmeyecek mi daha . Çünkü hala feragat etmeyenler var . Lütfen sorun

pelinss

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
inş bu feragatname çağrısını dikkate alır insanlar ya face gruplarındada yazıyoruz 1kişi 1kişidir inş kimse kimsenin hakkına grmez bilgilendirmeniz çok iyi oldu çok teşekkürler

Yasin Dogan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
inş bu feragatname çağrısını dikkate alır insanlar ya face gruplarındada yazıyoruz 1kişi 1kişidir inş kimse kimsenin hakkına grmez bilgilendirmeniz çok iyi oldu çok teşekkürler
Hocam ama çok saçma bu durum . Böyle bir şey olur mu yav