Ankara Başmüdürlük Kazanıp Gitmeyecekler

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
inş bu feragatname çağrısını dikkate alır insanlar ya face gruplarındada yazıyoruz 1kişi 1kişidir inş kimse kimsenin hakkına grmez bilgilendirmeniz çok iyi oldu çok teşekkürler
Hocam inşallah bana diyen kişi yanılıyordur. Ama yanılsa bile her ihtimale karşı 5 Dk içinde yazilacak bi dilekce için 1 insanin geleceğini çöpe atmamak gerek.

Yasin Dogan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Evrak vermeye gidenler Allah rızası için sorsun Arkadaşlar . Daha feragat etmeyen Arkadaşlar var. Lütfen evrak vermeye giderken sorun

pelinss

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Hocam inşallah bana diyen kişi yanılıyordur. Ama yanılsa bile her ihtimale karşı 5 Dk içinde yazilacak bi dilekce için 1 insanin geleceğini çöpe atmamak gerek.
zor bişey dgl biraz duyarlı olunsa yeter herkesin işi kolaylaşır hem. bunlarda tek tek arıyolar madem son kez bi sorun gelip gelmedgni aylar gecti dunya kdr atama oldu

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
zor bişey dgl biraz duyarlı olunsa yeter herkesin işi kolaylaşır hem. bunlarda tek tek arıyolar madem son kez bi sorun gelip gelmedgni aylar gecti dunya kdr atama oldu
hocam maksimum 10 Dk da bitiyor isiniz . Yalnız sunu bastan söylim feragat etme esnasında resmen çıldırdım kimi arasam bizle alakalı değil dendi bende bugün aradım derdimi anlattım yol gösterdiler daha sonra arandım feragat edecekmissiniz diye bende yeniden anlattım durumu ve dilekçemi yolladim sorun çıkarsa arayacaklar

pelinss

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
hocam maksimum 10 Dk da bitiyor isiniz . Yalnız sunu bastan söylim feragat etme esnasında resmen çıldırdım kimi arasam bizle alakalı değil dendi bende bugün aradım derdimi anlattım yol gösterdiler daha sonra arandım feragat edecekmissiniz diye bende yeniden anlattım durumu ve dilekçemi yolladim sorun çıkarsa arayacaklar
bunu ilk yapan sizsiniz şuana kdr sanırım kimsenin umrunda dgldr çabanız gerçekten takdir edilesi umarı sayı artar. maaşınızı çatır çatir yiyin inş

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
bunu ilk yapan sizsiniz şuana kdr sanırım kimsenin umrunda dgldr çabanız gerçekten takdir edilesi umarı sayı artar. maaşınızı çatır çatir yiyin inş
Hocam ya ALLAH razi olsun güldürdünüz beni :) inşallah sizede maaşı çatır çatır yemek nasip olur :) Rabbim herkese nasip etsin.

Yasin Dogan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Evrak vermeye giden Arkadaşlar en son kaçıncı yedekte olduğuna dair bilgi edine bilirmisniz . Birde yedeklerin süreci bu ay bitecek mi sorarsanız mutlu edersiniz bizi . Ik aradım belli değil dedi . Her şey haftaya cumaya kadar belli olur denildi . Lütfen yüz yüze iken sorun bunları

yigitt206

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Evrak vermeye giden Arkadaşlar en son kaçıncı yedekte olduğuna dair bilgi edine bilirmisniz . Birde yedeklerin süreci bu ay bitecek mi sorarsanız mutlu edersiniz bizi . Ik aradım belli değil dedi . Her şey haftaya cumaya kadar belli olur denildi . Lütfen yüz yüze iken sorun bunları
Hocam bgun belgelerimi tamamlayıp pazartesi teslim etcem. Bgun de agırdan alırlar işleri bence. Pazartesi belki hem asiller hem yedeklerin durumu daha net belli olur. Öğrenmeye çalışırım yedekleri. Siz ve bekleyen arkadaşlar adına güzel haberler alırız inşallah

Yasin Dogan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar facebook grubundan bir kız iki erkek daha feragat etmiş doğru mu . Ben grupta göremedim gören oldu mu

Yasin Dogan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Sizce 9 kişi daha çağırrlarmo
Insallah hocam . Bugün söyle bir şeyde oldu . Özel numaradan biri aradı evrak verecekmisiniz diye . Vermeyecekseniz feragat edin diyecektim dedi . Insallah evrak veren asilleri de böyle arayıp sorarlar . O zaman gelme şansınız artar . Insallah gelir hocam

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Diğer
56. yedekten sonra 9 kişiye daha dönüş yapıldığı kesin mi çünkü face'de en son 62. yedeğe geldiği yazıldı