Ankara Grubu Aktif Olarak Kurum Gezmeye Devam Ediyor

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar bazı şehirlerde arkadaşlarımız kurum kurum geziyorlar fakat nereye gitseler çözüm olarak Ankara gösteriliyor. Madem eylem vs yapılamıyor en azından bu iki hafta içerisinde gidilmesi gereken kurumlar mevcut. Malum DPB talepleri toplamaya başladı.

Özellikle Ankara'da ikamet eden arkadaşlara sesleniyoruz lütfen elimizi taşın altına koyalım. düşünülenin aksine görüşmeler çok iyi geçiyor ve insanın mücadele ruhunu açığa çıkarıyor. Sadece 6 kişilik bir grup mevcut malesef forumdan da katılım yok.

15 Eylül Pazartesi tekrar toplantımız olacaktır. Saat 13:00 KIZILAY AVM önünde toplanacağız. Kadrolarımıza sahip çıkmak için bu görüşmeler şart olmuş durumda, mücadele edebilecek arkadaşları bekliyoruz.

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Bence mücadeleyi kavramış ve haksızlıklar konusunda bilgi sahibi Ankara'daki arkadaşlardan 4-5 kişi de gitse kurumlara yeterlidir. İşte asıl olan devamlılık. Bir kişi bir defa katılıyor, sonrası meçhul. Umarım bu kişiler kurumları gezerken yarı yolda bırakmaz bizleri. 5-6 tane kuruma dosya bırakıp mağduriyetimiz anlatılsa, nitelik kodlarımızı daha fazla seçerler inşallah.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
kızılay avm de mi uzun sürüyor mu toplatınız :) 2 hafta önce ptt deydim bende.

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
o gün akşama kadar beraber olabiliyoruz bekleriz :)

desperado

Mücadele Grubu Üyesi
Bölüm
İktisat
Ankara'da olsam arkadaşlara yardım ederdim.Kurum Kurum gezerdik akşam bi kuruma sabah başka kuruma :) biraz dert anlatmak iyidir.Hep bize neden atanmadın sorularından sıkıldım zaten şimdi ben sorardım bizlerden neden atama yapmıyorsunuz diye :)

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
o gün akşama kadar beraber olabiliyoruz bekleriz :)
Aslında geçen haftalarda olsa gelebilirdim zira her öğlen kızılaydaydım. Yine fırsat olursa başka bir toplantınıza gelirim.

Sayfayı takip süreci benim için sona eriyor zira

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
güncel

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
loading...

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
evet 3 kişi toplaşıp kendi halimizde takılıyoruz ne kadar süperiz :mad:

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Bir toplantıya 3 kişi gitmesi elbette hoş bir şey değil ama sizler çok bilinçli insanlar olduğunuzdan bence kurumlara sizin gibi arkadaşlarımız sayıca az gitmesi de kötü bir şey değil. Mühim olan gönüllülük ve bilinç. 2 arkadaş daha çıksa hevesli ve sorunlarımıza duyarlı, bu iş tamam olur. Gönül tabii ki çokluktan yana, gönül Ankara'da eylemden yana...

Neyse ağlamıyorum, gözüme bir şey kaçtı.