Ankara İİBF Mücadele Grubu

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
https://www.facebook.com/groups/536699953126541/ Ankara İİBF Mücadele Grubu daha kolay haberleşebilmek ve örgütlenebilmek adına Ankara facebook grubu kuruldu lütfet katılım gosterelım ve hakkımız olanı almak ıcın mucadele edelım!

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Ankara Grubu çok önemli... Kurum ziyaretleri yapacaklarından en etkili olması gereken grup...

Bir an önce örgütlenmeli...

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Ankaralı arkadaşlar teşrif edin hadi face grubunda 32 kişi olduk

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
17 Ağustosta halkbankası sınavı için birçok İİBFli Ankarada olacak. Eğer o tarihte olursa sınav çıkışı katılırım

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
17 Ağustosta halkbankası sınavı için birçok İİBFli Ankarada olacak. Eğer o tarihte olursa sınav çıkışı katılırım
17 ağustos aslında ıyı bır tarıh olabılır ama o zaman kadar ızınler yerler bellı edılebılır mı hem depremınde yıldonumu galıba o gunde anılabılır sosyal mesaj vermek acısından

dnzclmn54

Aktif Üye
17 ağustos aslında ıyı bır tarıh olabılır ama o zaman kadar ızınler yerler bellı edılebılır mı hem depremınde yıldonumu galıba o gunde anılabılır sosyal mesaj vermek acısından
Yanliz 17 ağustosta bi çok arkadasimiz halkbankasi sinavinda olacak bbaşka illerde.17 agustan sonraki ilk sali olmadi nasil sizce partilerin grup toplantisi var tbmmye yürüyüş yapar sonrada aramizdan bi kaç sözcü seçer tbmnye gireriz

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
Yanliz 17 ağustosta bi çok arkadasimiz halkbankasi sinavinda olacak bbaşka illerde.17 agustan sonraki ilk sali olmadi nasil sizce partilerin grup toplantisi var tbmmye yürüyüş yapar sonrada aramizdan bi kaç sözcü seçer tbmnye gireriz
tamam ben de birçok kişi sınav için ankaraya geleceğinden dedim.

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
halkbankası sınavı ankarada mı yani herkes kendi şehrinde girecekse 17 ağustos olmamalı burdaki çoğu kişi girecek gibi sınava

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
halkbankası sınavı ankarada mı yani herkes kendi şehrinde girecekse 17 ağustos olmamalı burdaki çoğu kişi girecek gibi sınava
herkes kendi şehrinde girmiyor
neyse ya niye boşa laf anlatmak için kendimi yoruyorum. 2 defa dedim zaten sınav için oraya birçok iibfli gelecek diye

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
herkes kendi şehrinde girmiyor
neyse ya niye boşa laf anlatmak için kendimi yoruyorum. 2 defa dedim zaten sınav için oraya birçok iibfli gelecek diye
sizde bir gerginlik var galiba ben bu sınava girmiyorum sadece sınav ankarada sandım kendinizi boşa laf anlatmış gibi hissetmeyin. kendim araştırdım zaten Adana, Ankara , Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul-Anadolu Yakası, İstanbul-Avrupa Yakası, İzmir, Kayseri, Samsun ve Trabzon da girecek arkadaşlar itiraz etmez bende gelecektim demezse tabiki yapılabilir.

CANER

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
Eski Ankara grubunun sayfasına eklenselerdi daha iyi olmazmıydı, en azından yol gösterenler, destek olanlar da çıkabilirdi o gruptan. Bir de birçok ilin hazır face grupları vardı ya onların linkini tek bir konu altında toplasak , yeni face il grubu açılacaksa da birçok ilden kişiler var onlar açsa, hepsini tek bir konuda toplayık güncel tutarsak organizasyon daha da hızlanır. İstanbul'un linki:
https://www.facebook.com/groups/328054163975763/

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
sizde bir gerginlik var galiba ben bu sınava girmiyorum sadece sınav ankarada sandım kendinizi boşa laf anlatmış gibi hissetmeyin. kendim araştırdım zaten Adana, Ankara , Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul-Anadolu Yakası, İstanbul-Avrupa Yakası, İzmir, Kayseri, Samsun ve Trabzon da girecek arkadaşlar itiraz etmez bende gelecektim demezse tabiki yapılabilir.
bir kere mi yapılacak da eylem bir kere olsun kalabalık olsun derseniz çok fırsat kaçırırsınız

CANER

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
Şu mailleri de güncelleyecek bi babayiğit çıksa :) fırsat buldukça göndersek. Maliye için akim e de yüklenmenin faydası olur diye düşünüyorum, geçen sene ağustos gibi 100 tane kadar göndermiştik face grubundan, yine yapalım.. çünkü maliye er-geç bize dönecek. ne kadar erken dönerse o kadar iyi, işin bir güzel yanı da 2014-1 de alım yapmadılar, kasımda büyük ihtimal alacaklar.

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
eskı artık eskıdır coguda atanmıstır zaten benım tanıdıgım eskı mucadelecıler var coktan elın etegını cektı cunku atandı! yenı grup olsun yenı taze kan olsun basladı bır kere 40 kısıyı gectık grupta!

cmdn

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Eski Ankara grubunun sayfasına eklenselerdi daha iyi olmazmıydı, en azından yol gösterenler, destek olanlar da çıkabilirdi o gruptan. Bir de birçok ilin hazır face grupları vardı ya onların linkini tek bir konu altında toplasak , yeni face il grubu açılacaksa da birçok ilden kişiler var onlar açsa, hepsini tek bir konuda toplayık güncel tutarsak organizasyon daha da hızlanır. İstanbul'un linki:
https://www.facebook.com/groups/328054163975763/
Caner ben ilgileniyorum bunlarla ilgili ulaşanlar olanlar bildirirse bana Face te organize edicem.Negatif konuları geçelim varsa gruplar yönlendir bana birleşmeleri için onlara da ileticem.

neriş

Yeni Üye
Mücadele Grubu
"Arkadaslar baska baslikta da bahsettim. Bircok yerde kuru kalabalikla yapilacak bikac eylemden ziyade bize buyuk bi eylem lazım. Ihtiyacimiz olan ses duyurmak. Bunun için eylemin sadece ankarada yapilmasindan yanayim. Maddi yönden sıkıntı yasayip gelemeyecek olanlar icin de bi banka hesabi olusturulsun ve 5 _10 lira neyse herkes gücüne gore para yatirsin. Toplanan para sehir disindan ekonomik sikinti cekebilecek olanlarin masraflarina gire dagitilsin. Olmayacak sey değil. Yine baska bi facebook grubunda eylem yapmak isteyen arkadaşlarım bu sekilde baya kisiyi toplamislardi. Ki onlar 30_40 kisiyle 1000 liraya yakin para toplamislardi. Bizler de cok daha fazlasini yapabiliriz. Çünkü onemli olan ses getirmek" ayni yorumumu baska basliklara kea yapistir yapıyorum cunku bu konuda israrliyim :)