ankara kpss kursu

zinarzinar

Üyeliği İptal Edildi
81.77 ile atanamadık
ptt yedekteyiz
belli ki atanamayacağım da
karaca da 82 80 bandı kpss çalışsın demiş
ankarada kurs araştırıyorum
deneyimi olan arkadaşlar varsa
fiyat kaynak açısından
yardımcı olurlarsa sevinirim

Ser

Üye
Mücadele Grubu
81.77 ile atanamadık
ptt yedekteyiz
fiyat kaynak açısından
Ankarada bence GK - GY olarak en iyi dersane Yaklaşım Kariyerdir. Bence ama ben memurlar nette gidip beğenmeyen çok yazı okudum şaşırmıştım doğrusu ben 2012 de oraya giderek hazırlanmıştım . O zamana göre söyleyim ben bi müdüler set vermişlerdi ( konu anlatımlı + Soru bankaları ) bi de yaprak test şeklinde bir kitap ayda bir deneme yapmışlardı bi tanede türkiye geneli onun harici sınava girerken son hafta 7 tane her gün denemeye girmiştik. Denemleri genel olarak kolay oluyor o sebeple ihtiyacın soınavlarına giriyordum ek olarak ben
Öğretmenler değişmemişse şunları öneririm
Türkçe : Rıdvan Yılmaz
Matematik :Erdal Var
Coğrafya: Halil Işık
Tarih: Umut Hoca ya da Derya Hoca
Anayasa bi kadın gelmişti beğenmemiştik sonra tekrar grubuna gitmiştim adamın adı aklıma gelmiyor şimdi
900tl idi şu an bilmiyom kaç para

zinarzinar

Üyeliği İptal Edildi
Ankarada bence GK - GY olarak en iyi dersane Yaklaşım Kariyerdir. Bence ama ben memurlar nette gidip beğenmeyen çok yazı okudum şaşırmıştım doğrusu ben 2012 de oraya giderek hazırlanmıştım . O zamana göre söyleyim ben bi müdüler set vermişlerdi ( konu anlatımlı + Soru bankaları ) bi de yaprak test şeklinde bir kitap ayda bir deneme yapmışlardı bi tanede türkiye geneli onun harici sınava girerken son hafta 7 tane her gün denemeye girmiştik. Denemleri genel olarak kolay oluyor o sebeple ihtiyacın soınavlarına giriyordum ek olarak ben
Öğretmenler değişmemişse şunları öneririm
Türkçe : Rıdvan Yılmaz
Matematik :Erdal Var
Coğrafya: Halil Işık
Tarih: Umut Hoca ya da Derya Hoca
Anayasa bi kadın gelmişti beğenmemiştik sonra tekrar grubuna gitmiştim adamın adı aklıma gelmiyor şimdi
900tl idi şu an bilmiyom kaç para
ser açıkçası yaklaşımı düşünüyorum bende
eğer aynı hocalar varsa takip ederim oraya yazılırım

nicknick

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
yedi iklimin tarihcisi ve matematikcisi iyiydi bence ama yediiklime gitme :)

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
81.77 ile atanamadık
ptt yedekteyiz
fiyat kaynak açısından

Mat sorunun yoksa diğerlerini halledebilirsin diye düşünüyorum zaten 81 puan almışsın Milli Kütüphanede çalışmanı öneriririm.

zinarzinar

Üyeliği İptal Edildi
Mat sorunun yoksa diğerlerini halledebilirsin diye düşünüyorum zaten 81 puan almışsın Milli Kütüphanede çalışmanı öneriririm.
mat iyi hocam full çıkıyor
ama yoğun çalıştığım için derse pek vaktim yok
kurs işimi kolaylaştırır

zinarzinar

Üyeliği İptal Edildi
yine de ilk derslere bi gir denemek icin ben onun denemelerine giriyordum disardan cok zordu sorular oyle de yapabilirsin arastirdiklarini buraya yazda belki bende gelirim :)
maltepe dershanesine yazılan arkadaşlar var da ben ygs lys den gelen kurslara gitmek istemiyorum açıkçası

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
mat iyi hocam full çıkıyor
ama yoğun çalıştığım için derse pek vaktim yok
kurs işimi kolaylaştırır

o zaman hangisi olursa olsun farketmez senin için git görüş fiyatı uygun olana yazıl .

zinarzinar

Üyeliği İptal Edildi
yaklaşım fiyat olarak 1200 taksitli 1100 peşin dedi

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
yaklaşım fiyat olarak 1200 taksitli 1100 peşin dedi
ihtiyac murat bunlar.daha pahalidir kesin tavsiye edebikecegim sana uzman kariyer var yeni bi dersane sakaryadaki demir geciten gecince sagda kaliyo
yukselis var bi de bildigim benim oda koleje giderken sagda kaliyo is bankasinin ustunde

al bi fiyat yazilmadiysan hala

tmm

Yeni Üye
en iyisi dershaneleri gezip derslerine girip bakmak gibi geliyor bana. dershaneler buna izin veriyorlar. kaynaklarına da göz atmakta yarar var.
uzman kariyer'e giden bir arkadaşım var. kaynakları güzel ve hocalardan da çok memnun, 1000 tl yanlış hatırlamıyorsam.
ayrıca yükseliş kariyer'in de tarih, coğrafya, vatandaşlık hocaları iyidir, ben gitmiştim. türkçe ve matematik için bir şey söyleyemem o derslere devam etmemiştim. yükseliş de 800 - 1000 arasıdır herhalde, tam bilmiyorum.

Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
İktisat
herkese merhaba , kpss kursu arayışındayım ancak burdaki yorumlar 2 sene öncesine ait. şu anda tavsiye verebilecek olan var mıdır acaba hangi dersane iyidir alan konusunda özellikle hukuk ve iktisat hocaları açısından