Ankara'da yaşayan işsiz arkadaşlar istişareye buyurun.

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Bugün başbakana illerden birinde bir kişinin eşim memur eşimle ayrıyız özelde 3 yıl şartını gevşetin talebi olmuş hemen peşine karar almışlar görüşmeler yapmışlar 3 yıl özelde kesintisiz çalışma şartını 2 yıla çekip sadece son 1 yılının kesintisiz olmasına karar verilmiş. demem o ki olmayacak şey değil sesimizi duyurmak için ankarada yaşayan boş arkadaşlar ile miting, açılış vs gibi yerlere katılıp derdimizi anlatmaya çalışabiliriz. küçük şehirlerde yaşayanlarda bu tip bir şeyler yapmalı 3-5 kişi olsakta sürekli takip ile mutlaka yanına yaklaşıp konuşma şansı elde edebiliriz. gönüllü var mı? propaganda yapılmayacak sadece iibf nın yaşadığı kadrosuzluk ve mülakat sıkıntılarını dillendireceğiz.

http://www.basbakanlik.gov.tr/Forms/_Article/pg_Schedule.aspx

http://www.tccb.gov.tr/sayfa/program/

konu dışı paylaşım istemiyorum konuya odaklanalım.

Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Varım diyor..yalnız ben ucakla girerim soyliyim..

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
bu da mı gol değil lafı oturuyor değil mi ankarada oturan forumda bır suru ınsan var bılıyoruz ama kımse yanasmıyor nedenını yazın barı zorla kımseyı bır yere goturemeyız zaten

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Ya neden olmasın da tam olarak ne yapicaz? varım yani .son kurşunlar

Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Başka Ankaralı yok mu yaa..ya gider en azindan bilgi alırız. .eylem degil, meramımızı anlaticaz..ben varim diyeyse söz arkada dururum :)

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Ya neden olmasın da tam olarak ne yapicaz? varım yani .son kurşunlar
ne yapabılırız akıl yuruyecegız

a4 kagıtlara yazsakda bırseyler yazacagız ve sesımızı duyurmaya calısacagız yaklasıp gorusmek ısteyecegız duruma gore bu kolayda olabılır ımkansızda acılıslar bıraz daha sakın olabılır mıtıngler daha kalabalık elımızden gelenı yapmaya calısalım sonucta kaybımız zaten kayıp

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Ya işin asli mitinglere otobüs benim evin arkasindan kalkiyo, kocatepenin ordan..gelin gidelim insan gibi oyle resmiyete de gerek yok..merkez bina orda, soralım, degilse gidelim..ama basbakana yaklasmak fln biraz hayal gibi,

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Ya işin asli mitinglere otobüs benim evin arkasindan kalkiyo, kocatepenin ordan..gelin gidelim insan gibi oyle resmiyete de gerek yok..merkez bina orda, soralım, degilse gidelim..ama basbakana yaklasmak fln biraz hayal gibi,
hayaldı gercek oldu derız umutsuzluk yok denemeden olmaz deme madem ordan kalkıyor gelırız yahu ;)
bedavaya getırmıs oluruz ulasımı

Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Valla ben okey dedim, hani ne zamam mitingler bi bakalim..ama birazcik kalabalik olsak sevimli sevimli cizmeli kedi bakislariyla fln..