Ankarayı bilenler

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Esenboğadan Bahçelievlere Milli Kütüphaneye nasıl gidilir?

kukuleta

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Havaalnından kalkan otobüsler var. Onların güzargajını bilmiyorum ama seni kızılaya getirir en olmadı şöfore sorsan bile geçiyorsa indirir . Geçmiyorsa da kızılayda inersin . Ankaray a binersin direkt kütüphanenin önünden çıkarsın

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Havaalnından kalkan otobüsler var. Onların güzargajını bilmiyorum ama seni kızılaya getirir en olmadı şöfore sorsan bile geçiyorsa indirir . Geçmiyorsa da kızılayda inersin . Ankaray a binersin direkt kütüphanenin önünden çıkarsın
Teşekkürler

kpssmagduru

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Kültür bakanlığı memurluğu mu uzman olan?bende aştiden gececem sora sora bağdat bulunur :))

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
HAVAŞ otobüsüne binme ego ya bin yani belediye otobusune. kizilayda in Bahçeli Dolmus una bin. Milli kütüphanenin önünde inersin. Ankaray milli kütüphaneye gitmez Çayyolu Metrosu gider ama metroya filan gerek yok
Kızılay dan Bahçeli Dolmus una bin on dakika da ordasin:)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
[QUOTE="kpssmagduru, post: 154324, member: 24 kültür bakanlığı memurluğu mu uzman olan?bende aştiden gececem sora sora bağdat bulunur :))[/QUOTE]

Asti den yürüyerek on dakika milli Kütüphane. cok yakin

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Kültür bakanlığı memurluğu mu uzman olan?bende aştiden gececem sora sora bağdat bulunur :))
Eüaş için gidiyorum hocam. Ben şimdiden sorayım dedim :)

HAVAŞ otobüsüne binme ego ya bin yani belediye otobusune. kizilayda in Bahçeli Dolmus una bin. Milli kütüphanenin önünde inersin. Ankaray milli kütüphaneye gitmez Çayyolu Metrosu gider ama metroya filan gerek yok
Kızılay dan Bahçeli Dolmus una bin on dakika da ordasin:)
Teşekkür ederim dediğin gibi yaparım :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
[BCOLOR=rgb(252, 252, 255)]Sen oraya atandiysan HAVAŞ a da binebilirsin HHAVAŞ pahalı diye binme ddedim:) havas a binip aştı de inip yuruyedebilirsin on dakika :) tek vesait oolur rahat gidersin:)[/BCOLOR]

kpssmagduru

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
[QUOTE="kpssmagduru, post: 154324, member: 24 kültür bakanlığı memurluğu mu uzman olan?bende aştiden gececem sora sora bağdat bulunur :))
Asti den yürüyerek on dakika milli Kütüphane. cok yakin[/QUOTE]
Haa süpermiş sağolasın Allah razı olsun :))

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
[BCOLOR=rgb(252, 252, 255)]Sen oraya atandiysan HAVAŞ a da binebilirsin HHAVAŞ pahalı diye binme ddedim:) havas a binip aştı de inip yuruyedebilirsin on dakika :) tek vesait oolur rahat gidersin:)[/BCOLOR]
Hocam atandım ne de olsa taksiyle gideyim en iyisi :p Egoyla Esenboğa Kızılay 1 saati geçiyor dimi?

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Haa süpermiş sağolasın Allah razı olsun :))[/QUOTE]

Evet kkarşıya gececeksin metronun altından sonra biraz ilerleyeceksin sola doğru aşağı kıvrilan büyük bir yol var o yolu takip edeceksin hiç bir yere sapmadan milli Kütüphane nin önüne çıkarsın zaten:)