ANKET (Twitter)

Hangi gün twitter etkinliði olursa katýlým saðlarsýnýz?

• Kullanılan toplam oy
    32
  • Anket kapatılmış .

mescioglu

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Arkadaşlar gördük ki twitter organizasyonundan; haftanın 3 günü olmasından mıdır, yoksa belirlenen günlerde herkesin özel işleri olmasından mıdır bilinmez bir türlü istenen sonuç alınamadı.
Aslında sayımız az değil, yaklaşık 200 ayrı hesaptan #İİBFye10BinKadro tagı kullanıldı.
Birçok arkadaş ve site yönetimi Twitter organizasyonunun haftanın 1 günü olması ama adam akıllı olması kanaatinde.

Bu günün herkesin ortak kararıyla belirlenmesi gerekir diye düşünüyorum.

magdurulsci

Aktif Üye
Mücadele Grubu
Arkadaşlar gördük ki twitter organizasyonundan; haftanın 3 günü olmasından mıdır, yoksa belirlenen günlerde herkesin özel işleri olmasından mıdır bilinmez bir türlü istenen sonuç alınamadı.
Aslında sayımız az değil, yaklaşık 200 ayrı hesaptan #İİBFye10BinKadro tagı kullanıldı.
Birçok arkadaş ve site yönetimi Twitter organizasyonunun haftanın 1 günü olması ama adam akıllı olması kanaatinde.

Bu günün herkesin ortak kararıyla belirlenmesi gerekir diye düşünüyorum.
+ katılıyorum..

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
10 15 kişiyle twitterda bazı gazetecilere sesimizi duyurduk sitenin reklamını dahi bile yaptılar ama hala bazı arkadaşlar twitter önemsiz bir konu öğrenmeye gerek yok nasıl olsa 10 15 kişi var uğraşıyorlar diyorlar heralde şunu bilmiyorlar o 10 15 kişi forumdakilerin iki satır bir şey yazmamasından her gün sinir harbi geçiriyor yakında o 10 15 kişide kalmayacak orada...biz twitterda mezun olmuş İİBF lilerden şu anda okuyan İİBF lerden destek istiyoruz daha forumdaki atanamayan aktif arkadaşlar yanaşmıyor diyecek çok şey var da işte neyse....

BlakeGrifin

Site Müdavimi
gerçekten bu konuda bi sorun var insanlar gerçekten iş, güçlerinden mi yoksa dikkate değer olarak görmedikleri için mi katılım göstermiyor... twitter kullanmayı sevmediğim halde hesap açıp boş zamanlarımda gazeteci, bürokrat bilmem kimlere twit atmaya çalışıyorum bide bunu aktif kullanan arkadaşlar var bi zahmet kendileri ve hepimizin geleceği için hünerlerini göstersinler... ayrıca günler, saatler uyuşmuyorsa bu konular arkadaşta belirtmiş tartışılsın çoğunluk ne diyorsa o olsun...

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
https://twitter.com/iibflieda şahsi hesabımdan iibf twitleri atmam sıkıntı yaratıyor o nedenle yeni bir hesap açtım bu süreçte bu hesapla katılım göstermeye çalışacağım eklerseniz iyi olur ve benim için çarşamba uygundur kurslarımın olduğu günleri ve özel günleri çıkarsam çarşamba okeydir diyorum ama diğerlerinede uymaya çalışırım.

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Memuruz.net yetkililerine yaptıkları haberden ve twitterda desteklerini esirgemediklerinden dolayı teşekkürü borç biliriz..
İİBF’liler atama bekliyor | Memurlar,Memurhaber,Memur, Memuruz.NET
hemen peşine öğretmenlere para vermiyolar durumları kötü şöyle kötü durumdalar böyle kötü durumdalar demeselerdi daha iyiydii bırakın dostumuz yok göstermelik tıklanma çekiyorlar sanki bizden inandırıcı gelmedi:/

mescioglu

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
hemen peşine öğretmenlere para vermiyolar durumları kötü şöyle kötü durumdalar böyle kötü durumdalar demeselerdi daha iyiydii bırakın dostumuz yok göstermelik tıklanma çekiyorlar sanki bizden inandırıcı gelmedi:/
Aslında niyetleri farklı olsada sorunumuza değinmeleri güzel, memurlar net' e nazaran daha samimidirler bence :)

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Aslında niyetleri farklı olsada sorunumuza değinmeleri güzel, memurlar net' e nazaran daha samimidirler bence :)
o sitenın adını bile anmıyorum mümkün mertebe bir tık bile girmiyorum. atanamayanları bırakın öğretmen maasları az dıyor ayırdıkları butceyı hepten yemeye çalışıyorlar.

berçem

Üye
Mücadele Grubu
cumartesi günleri olursa daha iyi katılım olur diye düşünüyorum ertesi gün tatil olduğu için herkes geç saatlere kadar yazar bence

berçem

Üye
Mücadele Grubu
inşallah:)ben iki arkadaşıma daha söyledim onlar da destek verecekler.hafta içi çalışıyorum katılamıyorum pek ama cumartesi olursa sabaha kadar yazarım:)