Annem okumak istiyor...

enerji

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Selamün aleyküm arkadaşlar, 1980 yılında annem Karaman'da bir okulda yatılı okuyormuş. Darbe olunca dedemler apar topar arabayla gidip annemi alıp gelmişler. Annem ortaokul terk şu an ve okumak içinde kalmış. Okula müracaat edip kaldığı yerden devam etse olur mu acaba?

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
kaldığı yerden devam edebileceğini sanmıyorum ama ilkokul diplomasını aldığına göre sonrası için devam etmesine bir engel olmaz. dışarıdan gayet okuyabilir. yılın belli zamanlarında sınavlar oluyor, sanırım yılda iki defa, onlara girip geçer not aldı mı diplomasını da alır. umarım devam eder de içinde kalmaz. :)

baktı hoşuna gitti üniversiteye de devam edeyim derse iibf okumasın :)

enerji

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
kaldığı yerden devam edebileceğini sanmıyorum ama ilkokul diplomasını aldığına göre sonrası için devam etmesine bir engel olmaz. dışarıdan gayet okuyabilir. yılın belli zamanlarında sınavlar oluyor, sanırım yılda iki defa, onlara girip geçer not aldı mı diplomasını da alır. umarım devam eder de içinde kalmaz. :)

baktı hoşuna gitti üniversiteye de devam edeyim derse iibf okumasın :)
Son cümlen güldürdü. :D İİBF'den o kadar korkmuşuz ki kimseye önermiyoruz. : ) Yılda iki defa olan sınavı bir araştırayım, teşekkür ederim.

fetih1453

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
ve aleyküm selam.vardır hocam kesin bir çözümü il milli eğitimi ararsanız bilgi verirler.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Son cümlen güldürdü. :D İİBF'den o kadar korkmuşuz ki kimseye önermiyoruz. : ) Yılda iki defa olan sınavı bir araştırayım, teşekkür ederim.
yılda iki sınav dediğim bildiğimiz açık öğretim. hani üniversitesini okuyoruz ya onun ortaokulu falan da var :)

enerji

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Sanki 3-5 yıl içinde başörtülü oldukları için üniden atılan öğrenciler tekrar üniye kabul edilmişlerdi. Ben de oradan esinlenerek annemin Karaman'da yarım bıraktığı yerden devam etmesini istiyorum. Sıfırdan okula başlamak onu mutlu eder mi bilmem. Yarın bir milli eğitim müdürlüğünü arayım. Zaten bu günlerde elim boş, her gün evdeyim. Teşekkür ederim arkadaşlar. Yarın inşallah buradan mutlu haberi paylaşırım.

Calimeroo

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Sanki 3-5 yıl içinde başörtülü oldukları için üniden atılan öğrenciler tekrar üniye kabul edilmişlerdi. Ben de oradan esinlenerek annemin Karaman'da yarım bıraktığı yerden devam etmesini istiyorum. Sıfırdan okula başlamak onu mutlu eder mi bilmem. Yarın bir milli eğitim müdürlüğünü arayım. Zaten bu günlerde elim boş, her gün evdeyim. Teşekkür ederim arkadaşlar. Yarın inşallah buradan mutlu haberi paylaşırım.
Annemizin ellerinden öperim hocam inşallah mutlu olur sizide ayrıca tebrik ederim bu yaştan sonra ne okuması demeden destek olduğunuz için çok hoşuma gtti okurken yüzüm güldü:)

enerji

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Annemizin ellerinden öperim hocam inşallah mutlu olur sizide ayrıca tebrik ederim bu yaştan sonra ne okuması demeden destek olduğunuz için çok hoşuma gtti okurken yüzüm güldü:)
Teşekkür ederim. :)