Antalya Kepez ve Akseki Sydv Alımı

Konu, 'SYDV' kısmında Tgb06 tarafından paylaşıldı.

1. Tgb06

Tgb06 Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    Antalya Akseki Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi 2 kişi

- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
    - 1- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak. 2- Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi adayları için Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerin herhangi bir bölümün birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak. 3-Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış , muaf olmak veya tecilli olmak. 4-Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak. 5- Başvuran adaylar, KPSS puanlarına göre sıralanacak ve şartları tutan adaylardan en yüksek puana sahip 10 kişi mülakata çağrılacak olup, 2 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi istihdam edilecektir. 6-İyi derecede bilgisayar kullanabilmek. 7- İlan tarihinden geriye dönük son 3 aydır Akseki'de ikamet ediyor olmak. Online olarak başvuran adaylar KPSS puanlarına göre en yüksekten başlanarak sıralanacak (Başvuru şartlarından herhangi birini taşımamasına rağmen başvuran adaylar mülakaata davet edilemeyecektir) ve alınacak personel sayısının 5 (beş) katı kadar aday mülakata çağrılacaktır. Son sıradaki aday ile aynı puanı almış adaylar da mülakat listesine eklenecektir. Başvuruya ilişkin şartların tamamı www.akseki.gov.tr adresinde yayınlanan ilan metninde görülebilir.

Antalya Kepez Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi 2 Kişi

- BİLGİSAYAR SERTİFİKASI OLMAK
    - ÖRGÜN EĞİTİM VEREN ÜNİVERSİTELERİN İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTELERİNİN İŞLETME BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK
    - KPDS'DEN EN AZ 70 PUAN ALMIŞ OLMAK VEYA ÜNİVERSİTEDE YABANCI DİL HAZIRLIK OKUMUŞ OLMAK.
    - EN AZ 10 YILDIR B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ SAHİBİ OLMAK
    - Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
    - BAŞVURU YAPACAK ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER GENEL ŞARTLAR 1. TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI OLMAK, 2. MEDENİ HAKLARINI KULLANMA EHLİYETİNE SAHİP OLMAK, 3. KAMU HAKLARINDAN MAHRUM BULUNMAMAK, 4. TÜRK CEZA KANUNUNUN 53 ÜNCÜ MADDESİNDE BELİRTİLEN SÜRELER GEÇMİŞ OLSA BİLE; KASTEN İŞLENEN BİR SUÇTAN DOLAYI BİR YIL VEYA DAHA FAZLA SÜREYLE HAPİS CEZASINA YA DA AFFA UĞRAMIŞ OLSA BİLE DEVLETİN GÜVENLİĞİNE KARŞI SUÇLAR, ANAYASAL DÜZENE VE BU DÜZENİN İŞLEYİŞİNE KARŞI SUÇLAR, ZİMMET, İRTİKÂP, RÜŞVET, HIRSIZLIK, DOLANDIRICILIK, SAHTECİLİK, GÜVENİ KÖTÜYE KULLANMA, HİLELİ İFLAS, İHALEYE FESAT KARIŞTIRMA, EDİMİN İFASINA FESAT KARIŞTIRMA, SUÇTAN KAYNAKLANAN MALVARLIĞI DEĞERLERİNİ AKLAMA VEYA KAÇAKÇILIK SUÇLARINDAN MAHKUM OLMAMAK, 5. ÖĞRENCİ SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ (ÖSYM) TARAFINDAN YAPILAN GEÇERLİ KAMU PERSONEL SEÇME SINAVINDA KPSS P3 PUAN TÜRÜNDEN EN AZ 60 PUAN ALMIŞ OLMAK, 6. GÖREVİN ÖZELLİĞİNE GÖRE BELİRTİLEN ÖZEL ŞARTLARI TAŞIMAK. 7. İŞ TANIMLARINDA BELİRTİLEN NİTELİKLERİ TAŞIMAK, ÖZEL ŞARTLAR: 1. ÖRGÜN EĞİTİM VEREN ÜNİVERSİTELERİN İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTELERİNİN İŞLETME BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK 2. 30 YAŞINDAN BÜYÜK OLMAMAK 3. EN AZ 4 YILDIR KEPEZ İLÇESİNDE İKAMET EDİYOR OLMAK 4. BİLGİSAYAR SERTİFİKASI OLMAK 5. EN AZ 10 YILDIR B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ SAHİBİ OLMAK 6. EN AZ 2 YIL SOSYAL YARDIM KURULUŞLARINDA ÇALIŞMIŞ OLMAK 7. İŞE ALINDIKTAN SONRA 7 GÜN 24 SAAT ÇALIŞMAYI KABUL ETMEK 8. ERKEK PERSONEL ALINACAKTIR 9. ASKERLİK GÖREVİNİ YAPMIŞ VEYA MUAF OLMAK YA DA ASKERLİKLE İLİŞKİSİ BULUNMAMAK 10. EN AZ 10 YIL VAKFIMIZDA ÇALIŞMAYI KABUL VE TAAHHÜT ETMEK 11. KPDS'DEN EN AZ 70 PUAN ALMIŞ OLMAK VEYA ÜNİVERSİTEDE YABANCI DİL HAZIRLIK OKUMUŞ OLMAK. HEYET, PERSONEL ALIMI YAPIP YAPMAMAKTA SERBESTTİR.

2. betimlemeツ

betimlemeツ şimdi o değil de! Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    988
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    şu sydv lerin ikamet olayıda yeni icat!!

3. asas7979

asas7979 Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    28
    muhtemelen işe alacakları belli olan kişinin sahip olduğu şeyleri istemişler göstermelik olarak,
    minareyi çalmışlar şimdi de kılıfına uyduruyorlar, Allah sonumuzu hayır etsin!!!

4. sevil

sevil İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    Bölüm:
    Maliye
    bu ilanı görünce sinirden çatladım resmen! evim hemen kepez sydv nin karşısında,bi umutla açtım ilanı ama heyhatt... alacakları kişinin ismini yazmayı unutmuşlar!!! o hışımla basmaya gitcektim nerdeyse,unuttuğunuzu yazın diye.yazıklar olsun.

5. Tgb06

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    fazlasıyla kişiye özel hem p3 puanı60 olacak ayrıca KPDS 70 olacak, hem de özellikle işletme mezunu istiyor. Birde okulda hazırlık okumuş olması gerekiyormuş. Malesef bunların önüne geçilmiyor

6. peter keating

peter keating VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    318
    Bölüm:
    İşletme
    "10 yıldır ehliyet sahibi olup 30 yaşını aşmamak" kısmı favorim benim:naslyany:

dpuzede, beteriktisat ve Tgb06 bunu beğendi.
  7. Tgb06

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    onu gözden kaçırmışım ama seçicilik için en güzel detay. Aradığım işte bu der gibi :ssrtcbya:

Kafkaslı ve peter keating bunu beğendi.
  8. beterböcek

beterböcek beter1böcek Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    şu sydv ilanlarını gördükçe bütün sydvleri bombalayasım geliyo çok büyük yaram var bu konuda.öteki tarafta yakalarına yapışcam beni eleyenlerin:mad:

Tgb06 bunu beğendi.
  9. sevil

sevil İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    Bölüm:
    Maliye
    bu sydv ler den iş çıkmaz bizlere anlaşılan,adamı olana ilan yazıyorlar!

10. ismail9696

ismail9696 VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    148
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Muğla Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    benim ilimde ve ilçemde böyle bir ilan olsaydı ben başvururdum. bütün şartları taşıyorum. üstelik olmayacağını bildiğim halde kıllığına başvururdum

not: özür dilerim sosyal yardım kuruluşlarında 2 yıllık bir tecrübem yok illaki biyerlerden yakalıyorlar valla

11. adam smth

adam smth Üye

Ödül Puanları:
    8
    Yuhh..!

12. adam smth

adam smth Üye

Ödül Puanları:
    8
    Ayakkabi numarasi 42 olacak boyu 1.75 kilosu 70 olacak. Kpss den 61.4835 puan almis olacak. Ismi a ile basliyor olacak...

Sayfayı Paylaş