AÖF Final Sonuçları Açıklandı Son Atamada Yeni Çift Diplomalılar

Konu, 'AÖF Forumu' kısmında Mustor tarafından paylaşıldı.

1. Mustor

Mustor SMMM/PTT Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    588
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Sakarya Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    AÖF sonuçları açıklandı yeni mezunlar geldi demektir buda yeni çift diplomalı 4001ler demektir...

2. Kardinal

Kardinal Çare Drogbaydı Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    88
    2014-2016 sürecinde örgün iibfliler kadar çift diplomalı mezun çıkar özellikle 2011 yılındaki 5700lük alım sonrası herkes aöf işletme iktisat bölümlerine yöneldi haliyle 2015e hepsi yetişir
    vah vah

3. Kafkaslı

Kafkaslı Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    938
    o zamaan çift diploma için başvuranlar o dönemde kendi alanlarında atama olmayan çoğunlukla feflilerdi. Şimdi FEFliler İİBFden daha avantajlı niye 4001 ile uğraşsın ki; adamlara iş güvenliği şansı verildi, vergi müfettişliği şansı verildi,formasyonları geri geldi...

seeding bunu beğendi.
  4. bridge

bridge Üye

Ödül Puanları:
    18
    öncelikle bende aöf işletme bitirdim. bu son yaşanan kadro sayısı ve taban puanlardan sonra aöf işletmeninde cazibesi kalmadı. sonuçta puanlar 4001e yaklaştı ve sonraki süreçte de kadroların iyileşeceği yönünde beklenti yok. bitiren bitirdi atandı atanacak. 4001de 86,8lere düştü. aöf okuyanları fefli veya atanamayan öğretmen olarak düşünürseniz öncelikli tercihleri meb olacaktır. yani 2 diplomalı olup tercihte bulunacaklardan 84-87 arası kaç kişi çıkar bilemiyorum. benim punımda 87 üzeri olsa meb yazardım.

Sayfayı Paylaş