aöf iibf kapatılmalı her sene binlerce kontenjan veriliyor

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında lizgeviyal tarafından paylaşıldı.

1. lizgeviyal

lizgeviyal VİP Üye

Ödül Puanları:
    63
    zaten her yere pire gibi üniv açıldı neredeyse barajı geçen ünivli oldu o yüzden aöf kapatılsın bu kadar mezunu nereye tıkıştıracaklar yazık değil mii örgün okuyan adama itibarı iki paralık oldu aöf yüzünden anadolu üniversitesindinde okuyan öğrenciye bile iibf deyince aöf muamelesi yapılıyor :mad:2 yıllık su ürünü bitiren bile aöf iibfye tamamlıyor buna da dur denilmeli

iktst ve Michael Scofield bunu beğendi.
  2. san marinolu forvet

san marinolu forvet VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    68
    %100 katılıyorum.bu ülkede herkes üniversite okumamalı.bu ülkenin çöpçüye de,inşaat işçisine de,tornacıya da ihtiyaç var.bu onları küçümsediğimden değil.herkes üniversite okuyunca böyle forumlarda birbirimizi yiyoruz işte memur olmak için,3 kuruş daha fazla para almak için.

Michael Scofield bunu beğendi.
  3. isletmeci1985

isletmeci1985 Firedi'nin Kabusu Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Mantık eğitimde fırsat eşitliği ise öğretmenlik bölümleri ile ilgili de AÖF açılmalı, eğitimde fırsat eşitliği sağlanmalıdır. :)

4. oflinekpss

oflinekpss Site Müdavimi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    93
    kesınlıkle katılıyorum bı ogretmen bı matematıkcı hukukcu muhendıs vs aöf ten bıtırıp cıft dıplomaya sahıp olabılırken bızler para ve zaman harcayıp onların oturudugu yerden 30 la derslerı gecıp mezun olduktan sonra bızlere ortak olması kadar sacma bırsey yok bu sekıldekı sacma sapan polıtıkalarla bır yandan bız ııbflılere adaletsızlık uygulanırken bı yandan da devletı ıslemez hale getırıcekler..!!

Sayfayı Paylaş