aöf iibf kapatılmalı her sene binlerce kontenjan veriliyor

zaten her yere pire gibi üniv açıldı neredeyse barajı geçen ünivli oldu o yüzden aöf kapatılsın bu kadar mezunu nereye tıkıştıracaklar yazık değil mii örgün okuyan adama itibarı iki paralık oldu aöf yüzünden anadolu üniversitesindinde okuyan öğrenciye bile iibf deyince aöf muamelesi yapılıyor :mad:2 yıllık su ürünü bitiren bile aöf iibfye tamamlıyor buna da dur denilmeli

san marinolu forvet

VİP Üye
Kadrolu Üye
%100 katılıyorum.bu ülkede herkes üniversite okumamalı.bu ülkenin çöpçüye de,inşaat işçisine de,tornacıya da ihtiyaç var.bu onları küçümsediğimden değil.herkes üniversite okuyunca böyle forumlarda birbirimizi yiyoruz işte memur olmak için,3 kuruş daha fazla para almak için.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Mantık eğitimde fırsat eşitliği ise öğretmenlik bölümleri ile ilgili de AÖF açılmalı, eğitimde fırsat eşitliği sağlanmalıdır. :)

oflinekpss

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
kesınlıkle katılıyorum bı ogretmen bı matematıkcı hukukcu muhendıs vs aöf ten bıtırıp cıft dıplomaya sahıp olabılırken bızler para ve zaman harcayıp onların oturudugu yerden 30 la derslerı gecıp mezun olduktan sonra bızlere ortak olması kadar sacma bırsey yok bu sekıldekı sacma sapan polıtıkalarla bır yandan bız ııbflılere adaletsızlık uygulanırken bı yandan da devletı ıslemez hale getırıcekler..!!