Aöf Rezaleti Ciddi Anlamda Adaletsizlik Var

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında Mustor tarafından paylaşıldı.

1. Mustor

Mustor SMMM/PTT Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    588
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Sakarya Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Biliyorum içimizde aöf mezunları da var ancak arkadaş bu nasıl bir adalettir ya aöf adalet bölümüne yazıldım sınavlar vardı bu hafta rezalet yemin ederim 8 dersten sadece anayasadan 5 sayfa okumuşumdur hiç bilgi sahibi olmadan girdiğim derslerde bile çok rahat yaptım resmen ilkokul seviyesi sorular soruluyor yazıktır günahtır ya insanlara sertifika verir gibi diploma veriyorsunuz bumu adalet anasını satayım ben böyle adaletin!! yazık diyorum cidden

Muhti bunu beğendi.
  2. isletmeci1985

isletmeci1985 Firedi'nin Kabusu Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Zor diye direten olursa bizim fakülteye bekleriz. İktisat veya ekonometriye özellikle.

Düzenleme: Kesinlikle kötü niyet yok da çok çektim ,sinirlerim bozuluyor zaman zaman zordu şöyleydi böyleydi yazıldı mı :(

Muhti ve iibfzede bunu beğendi.
  3. mohammedazger

mohammedazger Üye

Ödül Puanları:
    8
    Adalet okuyup DGS'yle hukuk fakültesine geçmek isteyen çok uyanıklar var ve sorular zordu diyorlar ne yazık ki. bunlar bir de avukat olursa vay devletin haline :)

4. homelesscowboy

homelesscowboy Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    hem aöf hem örgün iibf mezunu olarak katılıyorum aof öyle aham şaham zor sınavları yok ama kpss de atla deve değil alsaydınız 85 sürünmeseydeniz aöf den zekisiniz ya kpss değil sanki tus

5. kado68

kado68 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    arkadaş bende açıköğretim mezunuyum ama benim günahım ne sistem bozuk bikere

6. İİBF

İİBF Admin Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    418
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    ÇEKO
    Sizin bir suçunuz yok... aslında bu sistem devam ettikçe sizde mağdur edileceksiniz...

7. maliye26

maliye26 Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    0
    biz orgun okurken bize kazık sorular sorulurken bız sınavlara en az 1 hafta onceden baslarken sız hem kpss hazırlanıp hem calısmadan aof sınavına gırıp hemen gecıyordunuz sen can egrısı nedır bılır mısın fınalden en az 40 alacaksın sonra ortalaman can egrısı altında olmayacak ben 4 senede yaklasık olarak 8 muhasebe 8 hukuk gordum sen ne gordun benım arkadasım aof okurken hep gezmekte hep ınternette oyun oynardı sende gelmıs konusuyorsun

8. maliye26

Ödül Puanları:
    0
    sen zekısınde madem nıye 2 bolum bırden okudun yoksa once zekılıgın yetmedı aof ni mı kazandın yoksa orgunu kazanıp demekkı zekı degıl mısım iibf yı okumakla kotu etmısım deyıp aof ni mı okudun hangısı unutma senın zekı sanıpta memur olan kısıler 40 puanla ımam 44 puanla meteorolojı 50 puanla hemsıre 55 puanla veterıner oluyor bunu bılmen gerek zekı kardes 10 kere dusun 1 kere konus

9. homelesscowboy

homelesscowboy Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    hangi kıytırık üniden mezunsun ben hacettepe iibf mezunuyum geçme notu 65 di sen neyin çanından bahsediyorsun
    AÖF KOLAYSA KPSS DAHA KOLAY............

10. homelesscowboy

homelesscowboy Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    kendimi geliştirmek için hem iktisat hem işletme okudum var mı diyeceğin düşük puanla atan insanlar mesleğe yönelik eğitim alanlar ama biz iibfliler malesef ortalık malı gibiyiz

11. maliye26

Ödül Puanları:
    0
    sen kendını oyle zannedıyorsan bısey dıyemem hacettepe de okumussun temelın saglam gelmıs konusuyorsun senın okul puanın yuksek gelırken bız koyde okuduk dıye 60 geldı 80 uzerınden oss 10 puan fark attıgım kısı benı 5 puanla gectı okul puanı yuzunden bana ders anlatma sen gelırken ben gıdıyordum yasın kac kı acaba cok merak edıyorum 35 var mı

12. incir reçelim

incir reçelim Forbidden Zone Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    738
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    Bölümün reel anlamda değeri kalmamış....size tavsiyem göndermeyin akrabalarınızı,tanıdıklarınızı...aöf den okusun, gitsin örgün olarak başka bölüm okusun.

13. maliye26

Ödül Puanları:
    0
    ıste bunun gıbıler yuzunden 2 bolum bırden okuyor 350000 mezun var dıyorlar hanı nerde

14. incir reçelim

incir reçelim Forbidden Zone Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    738
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    o 350 bin iibfli cümlesi balon bir haber..

100 iibfli bile yok :)

bkniz:mail etkinlikleri,gösteriler,tweet katılımları

15. Endien

Endien Aktif Üye

Ödül Puanları:
    28
    Mezun çok var da kimi özelde sürünüyo kimi ders çalışıyor bir kısmı atandı bir kısmının hiç haberi yok mücadeleymiş kadroymuş diğer kısımda hiç umursamıyor.

16. erdemayaz

erdemayaz İyi Bilinen Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    mücadelenin mücadelesini bilmeyen aöf mezunu da var örgün mezunu da...

vasıfsızlardan ikinci üni olarak aöf iibf okuyan da var...

350 değil, bırakın 100 bini, adam akıllı 5 bin kişi olsak, duyarlı beş bin kişi olsak biz istediğimizi çoktan almıştık...

twitterı faceyi etkin olarak kullanan, sürekli nette olan ama mücadelede hiç bulunmayanları bile biliyorum... Ama dilimiz alıştı bi kere "350bin mezunuz"...

Ama bi noktaya dikkatinizi çekerim, görüşmelere giden arkadaşlar ( zaten bikaç kişiler), her zaman "350bin mezunuz" diyor, ve o görüşmelerin meyvesini ne yazıkki bütün iibfliler yedi,yiyecek, saolsunlar bikaç kişi de olsa görüşmelerde bulunup hepimiz için emek harcıyolar, peki 80 üstü puanı olup ta mücadele etmeyenler ne olcak,onları düşündükçe twittera giresim gelmiyor, wallahi twitterdan soğudum sırf bu yüzden

17. homelesscowboy

homelesscowboy Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    350 000 mezun var ama sizin mücadelenize inanan 350 kişi yoktur buna insanlar inanmadığı için bu işlere bulaşmıyor ben de dahil millet umudunu kesti diplomasından iibfsinden mücadeleye iibflilerin yüzde 95 i boş iş gözüyle bakıyor

18. erdemayaz

Ödül Puanları:
    28
    hocam doğru diyosun ama şu nokta çok önemli, bende soğudum walla, sonuç çıkmadığı için değil, şu boş duran iibfliler yüzünden

Ama hiç bir şey yapmayan bi İİBFLi ye twittera girip 4001 diye arama yapmasını söyleyin, görün bakın bizi nasıl karalıyolar, onları gördükçe sırf onlara inat mücadele edilmeli

kpsszede bunu beğendi.
  19. kpsszede

kpsszede Bu da mı Gol Değil Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    68

Halil Etyemez (T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı ) işkur hakkında twit attı 100 kişi mesajın altına yorum yazsak adamların fikri değişecek belki ama baştan kaybettik derseniz zaten bitmişiz demektir...

[​IMG][/URL][/IMG]

20. erdemayaz

Ödül Puanları:
    28
    hocam keşke 100 kişilik bir twitter ekibimiz olsa, hazır kıta etkinliklerde birden herkes aynı anda başlasa zaten ortalığı kasıp kavururuz

bu arada Halil etyemez gibi iibf düşmanı nadir bulunur :)

sırf bu adam için hazır liste yapıp etkinlik düzenlesek mi acaba,bunalta bunalta belki yeşil ışık yakar

Sayfayı Paylaş