arkadaşlar bi bakın

advanced22

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
malum şimdiye kadar gelen kadro ortada burda yeni bi sayfa açtık yakın hedefler ve standart hedeflerimizi belirlememiz lazım mesela yakın hedef gümrük 2014 te alım yapılıp yapılmayacağı daha sonra ptt iyi kötü cevap alana kadar baskı altına almalıyız bizden alan kurumlara değil almaya kurumlara yönelik 4001 tercihinin ağustos atamasıyla kurumunuzu zıra sıkacağı gözlerinde fazlaca büyütülerek anlatmalıyız siyasi olarak AKİM etkili kullanmalıyız mesela tüm aralık gümrük ve ptt dışında bişeye odaklanmayalım cevap alana kadar bu başlık altında bi beyin fırtınası yapıp bi yol haritasında karar kılarak yol alalım plansızlık olmayacak yerlerden medet ummamızdan ne hale geldiğimiz ortada buyrun arkadaşlar İİBF için ne yapmamız lazım

advanced22

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
anlaşılan şu gümrük ve merkezi geçeden kimse kafasını toplayamayacak neyse aralık 10 dan sonra bol bol konuşucak fırsatımız olucak hayırlısı bakalım

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
yakın zamanda hep birlikte bir plan yapıcaz inşallah kısa orta uzun vadede neler yapmalıyız hep baraber toplanıp konuşcaz burada

hsndlk

Yeni Üye
arkadaşlar acıl bilen varsa cevaplayabilirmi ? sgk icra memuru maası nedir ? ben 1780 lira cıvarı dıye biliyordum ama bi arkadasım 1670 tlden bahsediyor.bu rakam gerçek mi??

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
arkadaşlar acıl bilen varsa cevaplayabilirmi ? sgk icra memuru maası nedir ? ben 1780 lira cıvarı dıye biliyordum ama bi arkadasım 1670 tlden bahsediyor.bu rakam gerçek mi??
kardesim diğer 657 kurumlarıyla nerdeyse aynı 1780 civarı bi sey