ARKADAŞLAR BURAYI OKUYUN Bİ FİKRİM VAR...........

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında advanced22 tarafından paylaşıldı.

1. advanced22

advanced22 İyi Bilinen Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar izlenilen yollar 1-tweet + e-mail bi yere kadar 2-yüzyüze görüşme sanırım bunun içinde gönüllü arkadaşlar yok yada millette göt yokk

ama şu var ankarada bi arkadaşı ankarada merkezde yayın yapan yerel gazetelerle ilgili görevlendirsek mesela bu tür gazeteleri görmüşsünüzdür bütün kurumlar bu gazetelerdden alır kendileri hakkında salkça bi şeyler yazmasınlar diye
    görevli arkadaş biraz tirajlı bi yerel gazete ile anlaşsa maduriyetimiz güzel bi yazı ile kaleme alınsa bu gazetede işte şöyle xkurumun başında aliveli bey İİBF ailesi olarak sizden yardım ,stiyoruz felan sonra bu gazete 1gün yetrerli görevli arkadaşımız tarında şöyle ben x gazetesinin dağıtıcısıyım denilip kurumların hepsi gezilip hertarafa dağıtılsa sonuçta ulusal gazete ilanı için paramız yetmez zaten bize ANKARA DAKİ dayılar lazım kurumların başınkilerin ellerine veya sekretelerie bak aliveli bey hakkında haber var diyerek elden bir arkadaşımız dağıtsa bu olayıda niye anlattım

gecen arkadaş böyle yapan bi vatandaştan bahsetti adını vermeyeceğim kurum tarafından haksızlığa uğradığını iddia ederek yerel gazeteye tam sayfa ilan vermi adlarını netten bulıup güzelde bi yazı döşemiş sen vali okumasımı kurumun müdürüne bi yalaza vermiş adamın işi yapmakla kalmamış evrakı evine elden teslim eettirmişler bi düşünün ankaralı bi arkadaş çalışmayan bi gönüllü bu parayla fonlanarak bu işi yapart bayan olursa daha iyi her kuruma gider hem sözlü hemnde yazılı olarak bunu anlatır ne diyosunuzzzz

2. rngl

rngl HEYHAT! Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme
    ulusal gazeteler çok paraydı. yereller hakkında bilgisi olan var mı? eğer fiyat uygunsa veya tanış vs varsa uygulanabilir. aslında o gazetelere mağduriyetimizi anlatan toplu fax çekimi de yapabiliriz.

elif-selen-elif bunu beğendi.
  3. Nanick

Nanick VİP Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme
    fax konusunda aynı fikirdeyim.herkes 2 lirasaına kıyar heralde

rngl ve elif-selen-elif bunu beğendi.
  4. rngl

rngl HEYHAT! Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme
    Nanick bunu beğendi.
  5. kpsszede

kpsszede Bu da mı Gol Değil Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    68
    birkaç ay önce gazeteler için böyle bir metin hazırlamıştım ,

SESİMİZE KULAK VERİN
    Bizler İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) mezunlarıyız. 2012 KPSS Lisans sınavına giren 924.739 adayın yaklaşık 350000’i İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunlarıdır.Size bu yazıyı göndermemizin sebebi , 2012-2014 KPSS alım sürecinde yaşadığımızı büyük mağduriyetten haberdar olmanız ve şikayetlerimizin çözümü için sizden destek beklememizdir.
    Nasıl ki ilahiyat din personeli, eğitim fakülteleri eğitimci,tıp fakülteleri sağlık personeli yetiştiriyorsa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi de kamuya personel yetiştirme amacında ve hizmetindedir. Aldığımız eğitim devlet personeli üzerine hukuk, muhasebe, maliye, vergi, mevzuatlar vs. gibi Genel İdari Hizmetler (GİH) kadrolarında çalışacak tüm devlet personelinin bilmesi gereken görev, sorumluluk ve mevzuat gerektirdiğinden GİH pozisyonları için Türkiye’de eğitim alan tek fakülteyiz.
    2012-2014 merkezi alım sürecinde 350000 İİBF mezununa %1’i bile olmayan 2900 kadro uygun görülmüştür.GİH kadrolarına eğitimini alan İİBF mezunları yerine puanı yüksek herhangi bir üniversite mezununun atanması ve önlisans alım sayılarının artması sonucunda İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunları son 2 yılda çok büyük mağduriyet yaşamıştır.
    Üniversitelerin 'Maliye' bölümlerinde 4 yıl boyunca 'Maliye' ile alakalı dersler okuyan bireylerin atıl vaziyette kadro beklerken,Maliye Bakanlığına herhangi bir lisans mezunu kodu altında maliye ile hiçbir alakası olmayan mezunların atanması mağduriyetimizi arttırarak ,geleceğe olan umutlarımızı yaralamıştır. Fizik,kimya,kuaförlük,at antrenörlüğü hepsi çok önemli branşlardır fakat kendi branşlarıyla alakası olmayan Maliye Bakanlığı,SGK gibi kurumlara GİH kadrolarında atanmaları İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunlarının aldığı eğitimi yok saymaktır.
    2012 KPSS Lisans sınavından aldığımız yüksek puanları son kez haziran alımında kullanacağız.Sizden istediğimiz eğitimini aldığımız GİH kadrolarına atanabilmemiz için kurumların 4421-4427-4429-4431-4459-4503-4507 alım kodları ile alım yapması gerekliliği konusunda bize yardımcı olmanızdır.Biz sadece aldığımız eğitimin karşılığını istiyoruz.Lütfen desteğinizi esirgemeyin.
    İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunları

Nanick, elif-selen-elif ve rngl bunu beğendi.
  6. incir reçelim

incir reçelim Forbidden Zone Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    738
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    gazete çok masraflı.
    maili daha önce gördük rezil olduk.

birde faksı deneyin bakalım belki bu kez katılım olur. Maalesef bir kaç kişi dışında katılım gösterip, mücadele eden yok.

7. advanced22

advanced22 İyi Bilinen Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    18
    ankarada falşankara gazetesi varmış google arattığımda ilk gelen link tahminim kpsszede arkadaşın yazısı 1000-1500 pazarlıkla yayınlatılabilir ama altına muhakkak kurumların başkanları başkanvekilleri müsteşarları genel müdürlerinin adları muhakkak yazılmalı kalın puntolar ile sonra bu yazı bi bayan arkadaşımız olursa bayan olması önemli her tarafa daha kolay girebilir kurumlara gidip elden herkatına ve makam katlarına sekretelerine elden verilsin olur yemin ediyorum anaralı olsamçıkar giderim şu flaş gazetesine durum buna buna buuu şu yazıyı tamsayfa bastırrırım 2000 taneyide elden bana ver ben dağıtıcam derim .sonrada sgk tapu maliye yurtkur ualştırma dsi hedef olmaz üzere gider gazete yetkili dağıtıcısıyım zaten byansan fazla sallamazlar gider her kata dağıtırım sonrada makama çıkarım sektereller zaten bayan ona abla durum buna buna bu şu yetkili herif geldiğinde ona bu gazeteyi verebilrmsin bak senin adın var gazetede demesini rica ederek veririm çokta etkili olur ama yok gardaşbi bok olmaz derseniz buralarda va olmadı ağlaşmayın ağlamayan bebeğe emzik yok maalesef bu ülkede

Sayfayı Paylaş