Arkadaşlar içinizde şu Easy Tab denen rezil programı pc'den kaldırabilen var mı?

mehmet_1303

~YNWA~
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Yardımcı olabilcek biri aranıyor :)

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
o ne ki :)

mehmet_1303

~YNWA~
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
o kadar iğrenç bi uzantı ki google chrome'un mu neymis pc'den kalkmıyor üstelik google'a da girilmiyor S:

kasemandoni

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yardımcı olabilcek biri aranıyor :)
sanırım portal sepeti gibi bişey. bana da musallat olmuştu. her şeyi denedim yine de gitmedi. son çare olarak sistem geri yükleme yaptım sorun çözüldü. son zamanlarda önemli bi program filan kurmadıysan sistem geri yüklemeyi dene. büyük ihtimal sorun çözülür.

mehmet_1303

~YNWA~
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
sanırım portal sepeti gibi bişey. bana da musallat olmuştu. her şeyi denedim yine de gitmedi. son çare olarak sistem geri yükleme yaptım sorun çözüldü. son zamanlarda önemli bi program filan kurmadıysan sistem geri yüklemeyi dene. büyük ihtimal sorun çözülür.
hiç sorma hocam ya banada musallat oldu ne kadar berbat birşeydir anlamadım gitti. program falan kurmadım birazdan kökten silip atcam :)

san marinolu forvet

VİP Üye
Kadrolu Üye
benim de bir sorum var arkadaşlar.google chrome kullanıyorum.açılış sayfası olarak google'ı ayarlıyorum ancak sürekli websearches diye bir sayfa açılıyor.bunu nası düzeltirim?

mehmet_1303

~YNWA~
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
benim de bir sorum var arkadaşlar.google chrome kullanıyorum.açılış sayfası olarak google'ı ayarlıyorum ancak sürekli websearches diye bir sayfa açılıyor.bunu nası düzeltirim?
işte benimde en büyük sorunlarımdan birisi bu yeni sekmede o salak sayfa çıkıyor easy tab mıdır nedir

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
işte benimde en büyük sorunlarımdan birisi bu yeni sekmede o salak sayfa çıkıyor easy tab mıdır nedir
açılın teknoloji doktoru burda.virüs girmiş size http://www.tamindir.com/malwarebytes-anti-malware/ bunu indirin bende de aynı sorun vardı çözüldü

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
benimkine netmahal musallat oldu bir de kendisini yönetici olarak atadığı için değişiklik de yapamıyorum

kasemandoni

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
benimkine netmahal musallat oldu bir de kendisini yönetici olarak atadığı için değişiklik de yapamıyorum
arsız hırsız misali :) eve giriyosun anladık, kapı kilidini ne demeye değiştiriyosun vicdansız.

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
1.mallware programı ile tarama yap
2.tarayıcıyı silip yeniden kur
3.ccleaner ile çerezleri sil
4.virüs programı ile sistemi tarat
5.sistem geri yükleme yap

bunlar yapılırsa çoğu sorun çözülür :)

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
1.mallware programı ile tarama yap
2.tarayıcıyı silip yeniden kur
3.ccleaner ile çerezleri sil
4.virüs programı ile sistemi tarat
5.sistem geri yükleme yap

bunlar yapılırsa çoğu sorun çözülür :)
tüm tarama verileri gidecek böyle yapınca değil mi?
eee ben hiçbir hesabımın şifresni bilmiyorum onları tek tek geri nasıl bulacağım

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
tüm tarama verileri gidecek böyle yapınca değil mi?
eee ben hiçbir hesabımın şifresni bilmiyorum onları tek tek geri nasıl bulacağım
mozzilla kullanıyorsan kayıtlı şifreleri gösteriyor bak not et:)

kasemandoni

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme

san marinolu forvet

VİP Üye
Kadrolu Üye
google chrome sekmeler geç açılıyor.virüs taraması yaptım gene fayda etmedi.yardımcı olabilecek var mı?