arkadaslar lutfen yardimci olun kafam karisti

Esim polis memuru ben de aralik aliminda ptt ye girdim yeni dogum yaptigim icin kizim 4 aylikti ucretsiz izne ayrildim su an izindeyim sadece baslama yaptim sorum su:ben esimun yanina tayin isteyebilir miyim ne zaman oluyo bi de yeni bi haber duydum 5 meslek grubu esleri kadro yok diye geri cevrilemeyecek dye polis esleri de var idari sozlesme 657 haklarini kapsiyor diyoruz nedir fikirleriniz simdiden tskrlr

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
sanmıyorum 3 yıl tayin hakkı yok bikere ptt çalışan arkadaşlar daha iyi cevap verecektir tabiki

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Deneme süreniz dolduktan sonra özür grubu atamasından eşinizin yanına tayin isteyebilirsiniz. Red olmaz büyük ihtimal

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Yok ters tepmez arayın sorun içiniz rahatlasın.. deneme süreniz dolduktan sonra tayin isteme hakkınız var. sağlık ve eş durumu tayinlerinde çalışma süre şartı aranmaz.

arkadaşlar benmde bi sorumolacak gümrük mülakatı geçtim diyelim 2014 kpss de iyi bipuan aldım 2014 puanıyla bi yere atanabilirmiyim bi sıkıntı çıkarmı

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
gümrük 657 li olarak alıyor. b kadro ya atanırsan muvafakat alman lazım gümrükten yoksa bir başka yere geçiiş yapamazsın.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
A grubu olmazsa muvafakat alman çok zor sağlam bir torpil bulamazsan.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Tekrardan tercih hakkı veriyorsa merkezi alım olmadığı için gümrük 657 li olarak almıyordur yeni başlayanları.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Bilgi karışıklığı olmasın. son düzenlemelere göre gümrüğe atanan birisi merkezi atamalarda tercih yapabiliyor. bunda sıkıntı yok.

özkan10

Herşeyin hayırlısı...
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Kamu Yönetimi
Zaten sözlü sinav sonuclari merkezi atamadan sonra belli olur cunku sözlü mülakat temmuz 4 de bitiyor

B Grubundan diğer 657 lere geçişte muvafakat gerekir ama torpilsiz imkansız diyebilirim. Ya da mahkeme süreci işler muvafakat için ne kadar sürer kesin sonuç alabilir misin bilgim yok. Ancak kit memurluğuna atanırsan gümrükten istifa edersin ve atandığın kitte başlarsın

yaptımolacak

Site Müdavimi
peki neden herkes gümrüktekilerden korkuyo ozaman tekrar tercih yaparlar diye
657den kite yani 399a geçerken sorun yok çünkü. 657den 657ye gecemiyosun sadece o yüzden gumrukculer kit yazıyor ondan korkuyorlar hocam

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi