arkadaşlar sydv ile ilgili yardım

aslii

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
arkadaşlar başvuruda hangi belgeleri istiyorlar?yarın başvurunun son günüymüş yarın başvuracağım bende ama istediği belgeler ne bilmiyorum.

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
arkadaşlar başvuruda hangi belgeleri istiyorlar?yarın başvurunun son günüymüş yarın başvuracağım bende ama istediği belgeler ne bilmiyorum.
başvuracağın vakfın bağlı olduğu kaymakamlığın sayfasında vardır.
Genelde: Başvuru dilekçesi
Diploma fotokopisi
Özgeçmiş
Sabıka kaydı,
kimlik fotokopisi
2 fotoğraf isteniyor

aslii

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
merkeze başvuruyorum valilik sayfasında bulamadım.sabah halledebilirim umarım çok teşekkür ederim.

aslii

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
başvuracağın vakfın bağlı olduğu kaymakamlığın sayfasında vardır.
Genelde: Başvuru dilekçesi
Diploma fotokopisi
Özgeçmiş
Sabıka kaydı,
kimlik fotokopisi
2 fotoğraf isteniyor
özgeçmişin el yazımla filan olması gereklimi acaba bilgisayarda vardı bi tane onu çıkarsam olurmu ki?

Carsi78

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
İkamet şartı aranmasa bende basvuracam da bu ilanlarda değil il ilce ikameti istemeseler :(

Carsi78

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Muptelasi olduk kyk ile sydv te :)

Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Maliye
@kafkasli netten arastorma yaptim ama saglikli kesin bisey bulamadim.. sen bilirsin die tahmin ediyorum.. sydvlerde sosyal inceleme memurlarinin aldigi maas nedir.. bide sence metkezi atamayla yerlesmek mi daha mantikli (ki ne olacagi hic belli degil) yoksa sydv mi.. sozlesmeli olmasi beni en korkutan sey ..

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
@kafkasli netten arastorma yaptim ama saglikli kesin bisey bulamadim.. sen bilirsin die tahmin ediyorum.. sydvlerde sosyal inceleme memurlarinin aldigi maas nedir.. bide sence metkezi atamayla yerlesmek mi daha mantikli (ki ne olacagi hic belli degil) yoksa sydv mi.. sozlesmeli olmasi beni en korkutan sey ..
Bildirim gelmedi, başlığa bakınca gördüm yorumunu. Geç cevap verdiğim için özür dilerim.
Online başvurunu yaptığın sayfada var maaşlar boşa araştırıp yormuşsun kendini :)
İllerin ve ilçelerin derecelerine göre değişiyor maaşlar.(linkteki maaşlar brüt maaşlar)
http://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris.aspx